MK Ananasscheiben in hellem Sirup

MK
51MK Ananasscheiben in hellem Sirup
MK Ananasscheiben in hellem SirupMK Ananasscheiben in hellem Sirup
masa netto

masa netto

565 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-04-26

pojemność

cena za kilogram

12,71 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Tajlandia

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902693180401

5902693180401

Preis: 7,18 zł

7.18 PLN 2028-04-26 NewCondition
ananas plastry, woda, cukier, regulator kwasowości - kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
Wartość energetyczna 251 kJ/60 kcal
Tłuszcz 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
Węglowodany 16 g
w tym cukry 15 g
Białko 0 g
Sól 0,025 g

Dobra Marka 2016 - jakość, zaufanie, renoma
Marke:MK
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Ananas plastry w lekkim syropie
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym miejscu
Verpackungsart:Puszka konserwowa
Herkunftsland:Tajlandia
Adresse des Herstellers:Wyprodukowano dla: KONSHURT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. ul. Korfantego 26 42-202 Częstochowa
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Sandra Sandra Litschi in Sirup Sandra Sandra Litschi in Sirup
    Ohne Konservierungsstoffe 565 g
    18,27zł/kg

    Preis: 10,32 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2028-06-15
    Helcom Helcom Ananas kawałki Helcom Helcom Ananas kawałki
    w lekkim 565 g
    12,96zł/kg

    Preis: 7,32 zł

    PLN
    1
    94
    Verfallsdatum
    2027-06-30
    Amaizin Amaizin Ananasscheiben in Amaizin Amaizin Ananasscheiben in
    eigenem BIO-Saft 400 g
    43,90zł/kg

    Preis: 17,56 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-08-26
    PREIS REDUZIERT -10%
    Sandra Sandra Mandarine in Sirup Sandra Sandra Mandarine in Sirup
    312 g
    23,65zł/kg

    Preis: 7,38 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2026-12-31
    Rolnik Narbigen Kirschen Farmer Rolnik Narbigen Kirschen Farmer
    720 ml
    24,99zł/l

    Preis: 17,99 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2029-12-31
    Batom Batom Zitrone mit Ingwer in Batom Batom Zitrone mit Ingwer in
    Sirup BIO 220 g
    72,68zł/kg

    Preis: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-02-05
    MK MK Peaches Hälften in hellem MK MK Peaches Hälften in hellem
    Sirup 820 g
    9,74zł/kg

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2029-12-31
    Aarts Aarts Peaches-Scheiben in Aarts Aarts Peaches-Scheiben in
    hellem BIO-Sirup 350 g
    47,31zł/kg

    Preis: 16,56 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-12-01
    MK MK Sprotten in Öl geraucht MK MK Sprotten in Öl geraucht
    160 g
    59,44zł/kg

    Preis: 9,51 zł

    PLN
    1
    24
    Verfallsdatum 2029-02-06
    MK MK Sprotten in Öl geraucht MK MK Sprotten in Öl geraucht
    250 g
    54,56zł/kg

    Preis: 13,64 zł

    PLN
    1
    36
    Verfallsdatum 2030-06-09
    MK MK Sprotten gebraten in MK MK Sprotten gebraten in
    Tomatensauce 240 g
    26,58zł/kg

    Preis: 6,38 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum
    2028-04-14
    MK MK Sprat in Tomatensauce MK MK Sprat in Tomatensauce
    geraucht 250 g
    53,40zł/kg

    Preis: 13,35 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2029-06-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5