Vegane Roleski-Mayonnaise

Roleski
Vegane Roleski-MayonnaiseVegane Roleski-Mayonnaise
pojemność netto

pojemność netto

285 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-11-28

pojemność

cena za litr

21,02 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044032833

5901044032833

Preis: 5,99 zł

5.99 PLN 2026-11-28 NewCondition
Roleski Roleski Tischmayonnaise Roleski Roleski Tischmayonnaise
280 g
25,46zł/kg

Preis: 7,13 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum 2027-07-20
Roleski Roleski Tischmayonnaise Roleski Roleski Tischmayonnaise
850 ml
18,53zł/l

Preis: 15,75 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-07-23
Kielecki Społem Mayonnaise Kielce Kielecki Społem Mayonnaise Kielce
310 g
31,19zł/kg

Preis: 9,67 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-11-21
Winiary Winiary Salatmayonnaise Winiary Winiary Salatmayonnaise
Verfallsdatum 2027-01-25
Bio Bandits Bio Bandits BIO vegane Bio Bandits Bio Bandits BIO vegane
Mayonnaise 370 ml
37,81zł/l

Preis: 13,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-07-18
Winiary Mayonnaise -Sauce Tartare Winiary Mayonnaise -Sauce Tartare
Verfallsdatum 2027-01-31
Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2027-08-25
Roleski Roleski Französischer Roleski Roleski Französischer
Senf 175 g
22,80zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-08-06
Roleski Roleski Senf Chrzanów Roleski Roleski Senf Chrzanów
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-08-10
Roleski Tabelle Senf Roleski Tabelle Senf
175 g
21,26zł/kg

Preis: 3,72 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-06-24
Roleski Senf Kremska Roleski Senf Kremska
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-05-20
Roleski Roleski Jerozolimska Senf Roleski Roleski Jerozolimska Senf
175 g
21,26zł/kg

Preis: 3,72 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-06-12
Roleski Roleski Altpolnischer Senf Roleski Roleski Altpolnischer Senf
175 g
22,80zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-08-26
Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
275 g
20,36zł/kg

Preis: 5,60 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-06-23
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5