Mlekpol Mozzarella Käse in einem Stück

Mlekpol
22Mlekpol Mozzarella Käse in einem Stück
Mlekpol Mozzarella Käse in einem StückMlekpol Mozzarella Käse in einem Stück
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-10-19

pojemność

cena za kilogram

23,20 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

2.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820018054

5900820018054

Preis: 6,96 zł

6.96 PLN 2026-10-19 NewCondition
PREIS REDUZIERT -25%
Mlekpol Mlekpol Mozzarella Käse Mlekpol Mlekpol Mozzarella Käse
in einem Stück 300 g
23,20zł/kg

Preis: 6,96 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-19
mleko, sól, kultury bakterii mlekowych
Wartości odżywcze (%)produktu na 100 g
wartość energetyczna 1222 kJ /294 kcal
tłuszcz w tym 22 g
- kwasy tłuszczowe nasycone 14 g
węglowodany w tym 0 g
- cukry 0 g
białko 24 g
sól 1,0 g

Mleko : Zawiera
idealny do: pizzy, makaronów, lazanii
Marke:Mlekpol
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Ser Mozzarella
Aufbewahrung:Przechowywać w temperaturze od 0°C do +6°C.
Verpackungsart:Zgrzewane
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:Spółdzielnia Mleczarska „MLEKPOL" w Grajewie Oddział Zakład Produkcji Mleczarskiej w Grajewie ul. Elewatorska 13 19-203 Grajewo
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: dość dobry 2/5

Na podstawie 2 ocen.




    Mlekovita Mlekovita Mini Roulade Mlekovita Mlekovita Mini Roulade
    Ustrzycka Käse Gedämpft, gereift, geräuchert 300 g
    43,30zł/kg

    Preis: 12,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-10-22
    Mlekovita Mlekovita Mini Salami Mlekovita Mlekovita Mini Salami
    Käse 300 g
    45,60zł/kg

    Preis: 13,68 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2026-11-22
    Mlekovita Geriebener Cheddar-Käse Mlekovita Geriebener Cheddar-Käse
    von Mlekovita - rasiert 300 g
    44,60zł/kg

    Preis: 13,38 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2026-11-22
    Mlekovita Mlekovita-Käsesalami Mlekovita Mlekovita-Käsesalami
    - Scheiben 300 g
    42,10zł/kg

    Preis: 12,63 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2026-12-09
    Mlekovita Mlekovita Sokół Käse Mlekovita Mlekovita Sokół Käse
    - ein Stück 250 g
    41,52zł/kg

    Preis: 10,38 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-10-20
    Serabio Serabio Tylżycki-Käse in Serabio Serabio Tylżycki-Käse in
    einem Stück Bio 200 g
    79,00zł/kg

    Preis: 15,80 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-11-25
    Kerry Gold Kerrygold Mature Kerry Gold Kerrygold Mature
    Cheddar. Irischer Reifkäse 200 g
    69,00zł/kg

    Preis: 13,80 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2027-06-05
    Mlekpol Geriebener Mzzarella-Käse Mlekpol Geriebener Mzzarella-Käse
    von Mlekpol 150 g
    33,27zł/kg

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2026-11-07
    Mlekpol Royal aus Kolno Hartkäse Mlekpol Royal aus Kolno Hartkäse
    hermetisch verpackt 150 g
    37,20zł/kg

    Preis: 5,58 zł

    PLN
    1
    39
    Verfallsdatum 2026-12-16
    Mlekpol Gouda Hartkäse Scheiben Mlekpol Gouda Hartkäse Scheiben
    150 g
    37,07zł/kg

    Preis: 5,56 zł

    PLN
    1
    36
    Verfallsdatum 2026-12-23
    Mlekpol Gold Mazurka Hartkäse Mlekpol Gold Mazurka Hartkäse
    Scheiben 150 g
    37,93zł/kg

    Preis: 5,69 zł

    PLN
    1
    21
    Verfallsdatum 2026-11-15
    Mlekpol Salami Scheiben Hartkäse Mlekpol Salami Scheiben Hartkäse
    150 g
    37,67zł/kg

    Preis: 5,65 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2026-11-19
    Mlekpol Edam Hartkäse Scheiben Mlekpol Edam Hartkäse Scheiben
    150 g
    37,67zł/kg

    Preis: 5,65 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2026-12-14
    Mlekpol geräuchertem Gouda Mlekpol geräuchertem Gouda
    Hartkäse Scheiben 150 g
    39,13zł/kg

    Preis: 5,87 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2026-11-14
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5