Natur Compagnie Rinderbrühe Würfel-BIO

Natur Compagnie

Składniki:
sól morska, olej palmowy*, ekstrakt z drożdży, tłuszcz wołowy*(4,5%), sproszkowana wołowina*(3,6%), skrobia kukurydziana*, pomidory*, pieczona cebula*, czosnek*, lubczyk ogrodowy*, pietruszka*, pieprz*, tymianek*, rozmaryn*.


* składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli CH-BIO-004.

Natur Compagnie Rinderbrühe Würfel-BIONatur Compagnie Rinderbrühe Würfel-BIO
BIO
masa netto

masa netto

90 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-07-29

pojemność

cena za kilogram

93,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4000345051138

4000345051138

Preis: 8,37 zł

8.37 PLN 2027-07-29 NewCondition

Składniki:
sól morska, olej palmowy*, ekstrakt z drożdży, tłuszcz wołowy*(4,5%), sproszkowana wołowina*(3,6%), skrobia kukurydziana*, pomidory*, pieczona cebula*, czosnek*, lubczyk ogrodowy*, pietruszka*, pieprz*, tymianek*, rozmaryn*.


* składniki pochodzące z upraw ekologicznych, objęte certyfikatem kontroli CH-BIO-004.


Winiary Brühwürfel (6 Würfel) Winiary Brühwürfel (6 Würfel)
Gemüse 60 g
61,83zł/kg

Preis: 3,71 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-02-28
Bulion 120g vegetarische Brühe Bulion 120g vegetarische Brühe
120 g
44,92zł/kg

Preis: 5,39 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-03-18
Winiary Weinbrühe in Winiary Weinbrühe in
Rindfleischwürfeln (6 Würfel) 60 g
61,83zł/kg

Preis: 3,71 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-03-30
Winiary Brühwürfel 12 Würfel Winiary Brühwürfel 12 Würfel
Fleischbrühe 120 g
56,58zł/kg

Preis: 6,79 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-03-30
PREIS REDUZIERT -40%
Winiary Brühe Hühnersuppe Winiary Brühe Hühnersuppe
Verfallsdatum 2026-10-30
Winiary Brühwürfel Soße 6 Winiary Brühwürfel Soße 6
Kostak Fleisch 60 g
61,83zł/kg

Preis: 3,71 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-03-30
Winiary Winiary Kalbsbrühe120 g Winiary Winiary Kalbsbrühe120 g
(12 Knöchel ) 12 szt.

Preis: 5,23 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-08-30
Natur Compagnie Natur Compagnie Natur Compagnie Natur Compagnie
Brühe - Gemüsewürfel ohne BIO-Hefe 80 g
97,00zł/kg

Preis: 7,76 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-05-26
Natur Compagnie Natur Compagnie Natur Compagnie Natur Compagnie
Bouillon Hühnerwürfel BIO 80 g
104,63zł/kg

Preis: 8,37 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-12-29
Natur Compagnie Natur Compagnie Natur Compagnie Natur Compagnie
Geflügelbrühwürfel ohne Zuckerzusatz, BIO 88 g
94,89zł/kg

Preis: 8,35 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2027-08-26
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5