100% pistacji. 100% przyjemności. Kremowa, wyrazista, bez żadnych dodatków. Dla tych, którzy kochają smak pistacji w najlepszym wydaniu. Nuturalnie prosto, pysznie, pistacjowo.
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-06-25

pojemność

cena za kilogram

234,38 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903714934102

5903714934102

Preis: 37,50 zł

37.50 PLN 2027-06-25 NewCondition
prażone pistacje (100%).
WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g Wartość odżywcza 2469 kJ/ 590 kcal Tłuszcz 46 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 5.6 g Węglowodany 18 g w tym cukry 7.7 g Błonnik 10 g Białko 21 g Sól 0.02 g
100% pistacji. 100% przyjemności. Kremowa, wyrazista, bez żadnych dodatków. Dla tych, którzy kochają smak pistacji w najlepszym wydaniu. Nuturalnie prosto, pysznie, pistacjowo.
Amaizin Amaizin Bio-Kokospaste Amaizin Amaizin Bio-Kokospaste
200 g
84,95zł/kg

Preis: 16,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-12-08
Bio Food Bio Food Tahini Bio Food Bio Food Tahini
Sesampaste BIO 180 g
91,28zł/kg

Preis: 16,43 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-09-19
Sante Sante Erdnussbutter mit Bits Sante Sante Erdnussbutter mit Bits
von Nüssen 350 g 350 g
34,26zł/kg

Preis: 11,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-05-22
Primaeco Primaeco 100% BIO Primaeco Primaeco 100% BIO
Erdnussbutter ohne Zusatz von Salz und Zucker 360 g
74,03zł/kg

Preis: 26,65 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-11-25
HORIZON Horizon BIO HORIZON Horizon BIO
Cashewnusscreme 350 g
123,63zł/kg

Preis: 43,27 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-28
Terrasana Terrasana Creme aus Terrasana Terrasana Creme aus
gerösteten Cashewkernen BIO 500 g
100,76zł/kg

Preis: 50,38 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-11-03
HORIZON Horizon Tahini BIO HORIZON Horizon Tahini BIO
Sesampaste 650 g
59,17zł/kg

Preis: 38,46 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-02-28
SoWell SoWell Erdnussbutter mit SoWell SoWell Erdnussbutter mit
Nussstückchen 100% 400 g
32,48zł/kg

Preis: 12,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-04-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5