Octim Meerrettich-Senf-Sauce aus Olsztynek

Octim
51Octim Meerrettich-Senf-Sauce aus Olsztynek
Koneserów ostrości zachwyci zdecydowanym smakiem, którego nadaje mu dodatek suszonego korzenia chrzanu. Doskonale sprawdzi się do potraw z grilla, będzie idealną bazą pod sosy i marynaty. Produkowany z wyselekcjonowanych ziaren gorczycy zaostrzy smak pieczonych mięs i gotowanych na parze warzyw. Bez konserwantów.
Octim Meerrettich-Senf-Sauce aus OlsztynekOctim Meerrettich-Senf-Sauce aus Olsztynek
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-04-03

pojemność

cena za kilogram

24,28 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605002077

5901605002077

Preis: 4,37 zł

kaufen 12 szt. für 3.77 zł/szt
4.37 PLN 2027-04-03 NewCondition
Woda, cukier, ocet spirytusowy, gorczyca biała, sproszkowany korzeń chrzanu 3%, chrzan grys 3%, sól, olej roślinny rzepakowy, przyprawy.
Koneserów ostrości zachwyci zdecydowanym smakiem, którego nadaje mu dodatek suszonego korzenia chrzanu. Doskonale sprawdzi się do potraw z grilla, będzie idealną bazą pod sosy i marynaty. Produkowany z wyselekcjonowanych ziaren gorczycy zaostrzy smak pieczonych mięs i gotowanych na parze warzyw. Bez konserwantów.
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Octim Octim Sos Barbecue Octim Octim Sos Barbecue
    180 g
    22,17zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum
    2027-04-07
    Winiary Sauce pulverisierte helle Winiary Sauce pulverisierte helle
    Röstung 30 g
    122,00zł/kg

    Preis: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Winiary Knoblauch-Mayonnaise Winiary Knoblauch-Mayonnaise
    Verfallsdatum 2027-03-04
    Łowicz Einkleiden, ein Glas süß Łowicz Einkleiden, ein Glas süß
    - sauer 500 g
    17,16zł/kg

    Preis: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-01-30
    Knorr Startseite Schmeckt Knorr Knorr Startseite Schmeckt Knorr
    Bratensaucefür helle 25 g
    184,80zł/kg

    Preis: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum
    2027-05-30
    Roleski Roleski Tartar Soße Roleski Roleski Tartar Soße
    Verfallsdatum 2027-04-23
    Roleski Roleski Knoblauchsauce Roleski Roleski Knoblauchsauce
    Verfallsdatum 2027-03-12
    Amaizin Amaizin Salsasauce mild, Amaizin Amaizin Salsasauce mild,
    glutenfrei BIO 260 g
    51,62zł/kg

    Preis: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2029-12-31
    Octim Mustard Mazurska Octim Mustard Mazurska
    Französisch 190 g
    23,16zł/kg

    Preis: 4,40 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2027-08-27
    PREIS REDUZIERT -25%
    Octim Meerrettich Senf Mazurska Octim Meerrettich Senf Mazurska
    190 g
    15,26zł/kg

    Preis: 2,90 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2026-12-17
    Octim Senf Sarepska Octim Senf Sarepska
    190 g
    19,79zł/kg

    Preis: 3,76 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2027-09-08
    Octim Octim Spirituosenessig Octim Octim Spirituosenessig
    500 ml
    11,98zł/l

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    14
    Octim Apfelessig polnischer Äpfel Octim Apfelessig polnischer Äpfel
    ohne Konservierungsstoffe 10 % Säure 5 litrów
    9,42zł/l

    Preis: 47,10 zł

    PLN
    1
    30
    Verfallsdatum 2028-07-02
    Octim Branntweinessig 10 % Säure Octim Branntweinessig 10 % Säure
    500 ml
    8,30zł/l

    Preis: 4,15 zł

    PLN
    1
    21
    Octim Ökologische Essig cydrowy Octim Ökologische Essig cydrowy
    300 ml
    29,97zł/l

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2027-12-09
    Octim Octim Ökologischer Octim Octim Ökologischer
    Apfelessig 6% aus Olsztynek 300 ml
    29,97zł/l

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2028-06-22
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5