Kamis Gemahlener schwarzer Pfeffer

Kamis Idealnie zmielony dla uzyskania intensywnego aromatu i smaku.
Kamis Gemahlener schwarzer PfefferKamis Gemahlener schwarzer Pfeffer
masa netto

masa netto

16 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-11-09

pojemność

cena za kilogram

174,38 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900084274159

5900084274159

Preis: 2,79 zł

2.79 PLN 2028-11-09 NewCondition
Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Idealnie zmielony dla uzyskania intensywnego aromatu i smaku.
Marke:Kamis
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Pieprz czarny mielony.
Weitere Informationen:
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Rezepte:Hummus z burakiem Przygotowanie 8 min, Gotowanie 2 min, Porcje 4 Składniki: 200 g ugotowanej ciecierzycy (produkt gotowy) 2 łyżki białego sezamu 2-3 łyżki oliwy 1 ugotowany burak (produkt gotowy) 3 łyżki soku z cytryny ¾ łyżeczki pieprzu czarnego Kamis sól do smaku 1. Do ciecierzycy dodaj uprażony na patelni, zmiksowany z oliwą sezam, buraki, sok z cytryny. Zmiksuj na jednolitą masę. 2. Dopraw pieprzem i solą. 3. Podawaj z chlebkami pita lub ulubionym pieczywem.
Verpackungsart:Saszetka
Adresse des Herstellers:McCormick Polska S.A. Stefanowo ul. Malinowa 18/20 05-552 Wólka Kosowska
Rücksendeadresse:McCormick Polska S.A. Stefanowo ul. Malinowa 18/20 05-552 Wólka Kosowska
Cykoria Chicorée Polnische Felder Cykoria Chicorée Polnische Felder
Liebstöckel getrocknete Blätter 16 g
265,63zł/kg

Preis: 4,25 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2027-11-30
Kamis Kamis Pieprz czarny Kamis Kamis Pieprz czarny
ziarnisty 16 g
174,38zł/kg

Preis: 2,79 zł

PLN
1
49
Verfallsdatum
2029-02-09
Kamis Kamis Papryka ostra mielona Kamis Kamis Papryka ostra mielona
16 g
215,00zł/kg

Preis: 3,44 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-07-02
Prymat gemahlener schwarzer Prymat gemahlener schwarzer
Pfeffer 20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-07-30
Dary Natury Geschenke der Natur Dary Natury Geschenke der Natur
Weißer Pfeffer Getreide BIO 30 g
447,00zł/kg

Preis: 13,41 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-10-02
Dary Natury Dary Natury Gemahlener Dary Natury Dary Natury Gemahlener
schwarzer Pfeffer BIO 50 g
259,80zł/kg

Preis: 12,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-02-02
Cykoria gemahlener schwarzer Cykoria gemahlener schwarzer
Pfeffer 20 g
100,00zł/kg

Preis: 2 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2028-07-30
Cykoria schwarzer Pfeffer körnig Cykoria schwarzer Pfeffer körnig
20 g
100,00zł/kg

Preis: 2 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2028-05-30
Kamis striegeln Kamis striegeln
Verfallsdatum 2029-01-25
Kamis Kami Knoblauch Salatsoße Kamis Kami Knoblauch Salatsoße
Verfallsdatum 2028-01-21
Kamis Kamis Getrockneter Majoran Kamis Kamis Getrockneter Majoran
7 g
395,71zł/kg

Preis: 2,77 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2029-02-07
Kamis Kamis Kräuter der Provence Kamis Kamis Kräuter der Provence
8 g
398,75zł/kg

Preis: 3,19 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-05-15
Kamis Kamis Cynamon mielony Kamis Kamis Cynamon mielony
12 g
232,50zł/kg

Preis: 2,79 zł

PLN
1
55
Verfallsdatum
2028-11-22
Kamis Kamis Musztarda czeska Kamis Kamis Musztarda czeska
180 g
28,67zł/kg

Preis: 5,16 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-02-13
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5