Kamis Musztarda czeska jest idealną kombinacją ostrości i słodkości. Doskonały balans osiągnięto dzięki wyjątkowej kombinacji przypraw i mistrzowskiemu połączeniu czarnej i białej gorczycy. W kremowej masie możemy znaleźć kawałki w obu kolorach, które jeszcze bardziej podkreślają unikalny smak. Wszystkie użyte w musztardzie składniki są pochodzenia roślinnego, a całość nie zawiera dodatku substancji konserwujących.
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-13

pojemność

cena za kilogram

28,67 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900084268486

5900084268486

Preis: 5,16 zł

5.16 PLN 2027-02-13 NewCondition
Woda, GORCZYCA, cukier, ocet spirytusowy, sól, przyprawy
Musztarda czeska jest idealną kombinacją ostrości i słodkości. Doskonały balans osiągnięto dzięki wyjątkowej kombinacji przypraw i mistrzowskiemu połączeniu czarnej i białej gorczycy. W kremowej masie możemy znaleźć kawałki w obu kolorach, które jeszcze bardziej podkreślają unikalny smak. Wszystkie użyte w musztardzie składniki są pochodzenia roślinnego, a całość nie zawiera dodatku substancji konserwujących.
Prymat juncea Senf Prymat juncea Senf
180 g
17,56zł/kg

Preis: 3,16 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-04-30
Prymat Der Primat der Französisch Prymat Der Primat der Französisch
Senf mild 180 g
22,17zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-03-30
Octim Octim Bio-Senf Octim Octim Bio-Senf
Verfallsdatum
2027-06-15
Octim Octim Bio milder Senf Octim Octim Bio milder Senf
180 g
28,89zł/kg

Preis: 5,20 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2027-07-22
Octim Octim Meerrettich-Senf-Sauce Octim Octim Meerrettich-Senf-Sauce
aus Olsztynek 180 g
24,28zł/kg

Preis: 4,37 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-04-03
Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2027-08-25
Roleski Roleski Französischer Roleski Roleski Französischer
Senf 175 g
22,80zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-08-06
Roleski Roleski Senf Chrzanów Roleski Roleski Senf Chrzanów
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-08-10
Kamis striegeln Kamis striegeln
Verfallsdatum 2029-01-25
Kamis Kami Knoblauch Salatsoße Kamis Kami Knoblauch Salatsoße
Verfallsdatum 2028-01-21
Kamis Kamis Gemahlener schwarzer Kamis Kamis Gemahlener schwarzer
Pfeffer 16 g
174,38zł/kg

Preis: 2,79 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum
2028-11-09
Kamis Kamis Getrockneter Majoran Kamis Kamis Getrockneter Majoran
7 g
395,71zł/kg

Preis: 2,77 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2029-02-07
Kamis Kamis Kräuter der Provence Kamis Kamis Kräuter der Provence
8 g
398,75zł/kg

Preis: 3,19 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-05-15
Kamis Kamis Pieprz czarny Kamis Kamis Pieprz czarny
ziarnisty 16 g
174,38zł/kg

Preis: 2,79 zł

PLN
1
49
Verfallsdatum
2029-02-09
Kamis Kamis Cynamon mielony Kamis Kamis Cynamon mielony
12 g
232,50zł/kg

Preis: 2,79 zł

PLN
1
55
Verfallsdatum
2028-11-22
Kamis Kamis Papryka ostra mielona Kamis Kamis Papryka ostra mielona
16 g
215,00zł/kg

Preis: 3,44 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-07-02
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5