Crystalline Planet Himalayan Salt Pink Grob gemahlen

Bio Planet
52Crystalline Planet Himalayan Salt Pink Grob gemahlen

Opis: Sól himalajska pochodzi z najwyższych gór świata, z miejsca, gdzie miliony lat temu znajdował się słony ocean. Jest najczystszą solą dostępną na Ziemi. Sól himalajska to doskonała alternatywa dla soli kuchennej.

Składniki: sól himalajska różowa grubo mielona 100%, nierafinowana, nie zawiera substancji przeciwzbrylającej

Crystalline Planet Himalayan Salt Pink Grob gemahlenCrystalline Planet Himalayan Salt Pink Grob gemahlen
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

Verfallsdatum:

2030-08-31

pojemność

cena za kilogram

10,79 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907814667595

5907814667595

Preis: 10,79 zł

10.79 PLN 2030-08-31 NewCondition

Sól himalajska różowa grubo mielona 100%, nierafinowana. Nie zawiera substancji przeciwzbrylającej.


Opis: Sól himalajska pochodzi z najwyższych gór świata, z miejsca, gdzie miliony lat temu znajdował się słony ocean. Jest najczystszą solą dostępną na Ziemi. Sól himalajska to doskonała alternatywa dla soli kuchennej.

Składniki: sól himalajska różowa grubo mielona 100%, nierafinowana, nie zawiera substancji przeciwzbrylającej


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    o'Sole oSalz, jodiertes Steinsalz o'Sole oSalz, jodiertes Steinsalz
    1 kg

    Preis: 3,49 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2028-08-30
    o'Sole Steinsalz jodiert o'Sole Steinsalz jodiert
    1 kg

    Preis: 3,51 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum 2028-09-30
    o'Sole o Jodiertes Speisesalz o'Sole o Jodiertes Speisesalz
    1 kg

    Preis: 3,49 zł

    PLN
    1
    18
    Skarby Oceanu Crystalline Planet Skarby Oceanu Crystalline Planet
    Himalaya-Salz Pink Fein gemahlen 1 kg

    Preis: 10,33 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2030-12-31
    Sante Sante Himalaya rosa Salz Sante Sante Himalaya rosa Salz
    350 g
    14,26zł/kg

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2029-06-12
    Radix Radix-Bis Himalaya-rosa Salz Radix Radix-Bis Himalaya-rosa Salz
    ist ein feinkörniges 300 g
    11,93zł/kg

    Preis: 3,58 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-09-30
    Radix Radix-Bis Sól himalajska Radix Radix-Bis Sól himalajska
    różowa 900 g
    9,21zł/kg

    Preis: 8,29 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2035-02-15
    Bio Planet Crystalline Planet Bio Planet Crystalline Planet
    Himalayan Salt Pink Grob gemahlen 600 g
    12,22zł/kg

    Preis: 7,33 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2030-08-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    Getrocknete Feigen 150 g
    89,73zł/kg

    Preis: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-11-28
    Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln Bio Planet Bio Planet BIO Mandeln
    100 g
    109,90zł/kg

    Preis: 10,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-02-05
    Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
    Mandelblättchen (Schnittmandeln) BIO 100 g
    135,00zł/kg

    Preis: 13,50 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-06-03
    Bio Planet Bio Planet Paranüsse Bio Planet Bio Planet Paranüsse
    BIO 150 g
    169,27zł/kg

    Preis: 25,39 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-04-28
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    glutenfreie Sultaninen 200 g
    52,65zł/kg

    Preis: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Bio Planet Bio Planet Cranberry Bio Planet Bio Planet Cranberry
    gesüßt mit BIO Rohrzucker 100 g
    123,30zł/kg

    Preis: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-01-04
    Bio Planet Bio Planet Rosinen Bio Planet Bio Planet Rosinen
    glutenfreie Sultaninen BIO 400 g
    45,00zł/kg

    Preis: 18 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-03-31
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    Vollkorn-Basmatireis 500 g
    23,78zł/kg

    Preis: 11,89 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-11-24
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5