oSalz, jodiertes Steinsalz

o'Sole
55
Ok.oSalz, jodiertes Steinsalz
45oSalz, jodiertes Steinsalz
Sól kamienna doskonale wzmacnia smak, kolor i aromat dań podczas gotowania. Sól kamienna wydobywana jest w kopalniach soli. Uznawana jest za najstarszy na świecie środek konserwujący. Sól kamienna o'Sole pozwala cieszyć się smakiem doskonałych potraw w Twojej kuchni przez cały rok.
oSalz, jodiertes Steinsalz  oSalz, jodiertes Steinsalz
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-08-30

pojemność

cena za kilogram

3,49 zł / kg

ocena

ranking

4.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900977001862

5900977001862

Preis: 3,49 zł

kaufen 10 szt. für 3.44 zł/szt
3.49 PLN 2028-08-30 NewCondition
sól NaCl - 97%, sunstancja wzbogacająca: KIO3 - jodan potasu, substancja przeciwzbrylająca: E 536, 100 g soli zawiera 3,9 ± 1,3 mg jodanu potasu
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna 0 kJ / 0 kcal
Tłuszcz 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0 g
Węglowodany 0 g
w tym cukry 0 g
Białko 0 g
Sól 97 g
Składniki mineralne
Jod 2310 µg / 1540%*
* % Dziennej referencyjnej wartości spożycia.

Sól kamienna doskonale wzmacnia smak, kolor i aromat dań podczas gotowania. Sól kamienna wydobywana jest w kopalniach soli. Uznawana jest za najstarszy na świecie środek konserwujący. Sól kamienna o'Sole pozwala cieszyć się smakiem doskonałych potraw w Twojej kuchni przez cały rok.
Eigenschaften:doskonała do gotowania
Marke:o'Sole
Über die Marke:o'Sole sobie
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Sól kamienna, spożywcza, jodowana
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym miejscu.
Verpackungsart:Zgrzewane
Adresse des Herstellers:CENOS Sp. z o.o. ul. Gen. Sikorskiego 22 62-300 Września
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Marek , 2026-06-11 12:52:52Ok.



o'Sole Steinsalz jodiert o'Sole Steinsalz jodiert
1 kg

Preis: 3,51 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2028-09-30
o'Sole o Jodiertes Speisesalz o'Sole o Jodiertes Speisesalz
1 kg

Preis: 3,49 zł

PLN
1
18
Bio Planet Crystalline Planet Bio Planet Crystalline Planet
Himalayan Salt Pink Grob gemahlen 1 kg

Preis: 10,79 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2030-08-31
Radix Radix-Bis Steinsalz Radix Radix-Bis Steinsalz
1 kg

Preis: 7,30 zł

PLN
1
3
Bio Planet Kristalliner Planet Bio Planet Kristalliner Planet
Sól Kłodawska Grob gemahlen 600 g
10,63zł/kg

Preis: 6,38 zł

PLN
1
2
Salvita Salvita
250 g
46,36zł/kg

Preis: 11,59 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-10-30
500 g
23,98zł/kg

Preis: 11,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2029-05-30
o'Sole Meer ? jodiertes Salz grob o'Sole Meer ? jodiertes Salz grob
900 g
4,22zł/kg

Preis: 3,80 zł

PLN
1
10
o'Sole jodiertes Speisesalz o'Sole jodiertes Speisesalz
Kondensmilch Fein 1 kg

Preis: 3,50 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2028-07-25
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5