Primaeco 100% BIO Erdnussbutter ohne Zusatz von Salz und Zucker

Primaeco Zawiera naturalnie występujące cukry Produkt bezglutenowy Wysoka zawartość błonnika pokarmowego Źródło białka
Primaeco 100% BIO Erdnussbutter ohne Zusatz von Salz und ZuckerPrimaeco 100% BIO Erdnussbutter ohne Zusatz von Salz und Zucker
BIO
masa netto

masa netto

360 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-11-25

pojemność

cena za kilogram

74,03 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900672305371

5900672305371

Preis: 26,65 zł

26.65 PLN 2027-11-25 NewCondition
orzeszki arachidowe prażone* 100 %, * - surowce rolnictwa ekologicznego
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna2535 kJ / 612 kcal
Tłuszcz50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone6,9 g
Węglowodany14 g
w tym cukry4,2 g
Błonnik8,0 g
Białko24 g
Sól0,02 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.
**RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).
Opakowanie zawiera około 14 sugerowanych porcji produktu.

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Orzechy włoskie : Może zawierać
Zawiera naturalnie występujące cukry Produkt bezglutenowy Wysoka zawartość błonnika pokarmowego Źródło białka
Eigenschaften:100 % orzechów, bez dodatku soli, cukru i oleju palmowego, dla wegetarian i wegan
Marke:Primavika
Weitere Informationen:Znak przekreślonego kłosa - PL-096-035
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane na wieczku. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu spożyć w ciągu jednego miesiąca. Olej z orzechów na powierzchni pasty jest zjawiskiem naturalnym.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:Primavika Sp. z o.o., Lutom 34, 64-410 Sieraków
Rücksendeadresse:Primavika Sp. z o.o., Lutom 34, 64-410 Sieraków
Sante Sante Erdnussbutter mit Bits Sante Sante Erdnussbutter mit Bits
von Nüssen 350 g 350 g
34,26zł/kg

Preis: 11,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-05-22
Amaizin Amaizin Bio-Kokospaste Amaizin Amaizin Bio-Kokospaste
200 g
84,95zł/kg

Preis: 16,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-12-08
Bio Food Bio Food Tahini Bio Food Bio Food Tahini
Sesampaste BIO 180 g
91,28zł/kg

Preis: 16,43 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-09-19
HORIZON Horizon BIO HORIZON Horizon BIO
Cashewnusscreme 350 g
123,63zł/kg

Preis: 43,27 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-28
Terrasana Terrasana Creme aus Terrasana Terrasana Creme aus
gerösteten Cashewkernen BIO 500 g
100,76zł/kg

Preis: 50,38 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-11-03
HORIZON Horizon Tahini BIO HORIZON Horizon Tahini BIO
Sesampaste 650 g
59,17zł/kg

Preis: 38,46 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-02-28
SoWell SoWell Erdnussbutter mit SoWell SoWell Erdnussbutter mit
Nussstückchen 100% 400 g
32,48zł/kg

Preis: 12,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-04-30
Sante Sante Go On Haselnusscreme Sante Sante Go On Haselnusscreme
mit Nussstückchen 500 g
29,98zł/kg

Preis: 14,99 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-02-20
Primaeco Primaeco BIO scharfer Primaeco Primaeco BIO scharfer
Senf 170 g
49,71zł/kg

Preis: 8,45 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-12-15
Primaeco Primaeco geriebene Primaeco Primaeco geriebene
Rote-Bete-Pychotka glutenfrei BIO 250 g
35,96zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-11-20
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5