Radix-Bis agar

Radix
42Radix-Bis agar
Agar uzyskuje się z wodorostów. Jest to naturalna substancja roślinna zastępująca żelatynę. Jest od niej dużo zdrowsza i wydajniejsza, zawiera 80% błonnika. Nie ma koloru, smaku ani zapachu, nie psuje więc cech przygotowywanych potraw.
Radix-Bis agarRadix-Bis agar
masa netto

masa netto

50 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-07-01

pojemność

cena za kilogram

251,20 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569001187

5907569001187

Preis: 12,56 zł

12.56 PLN 2028-07-01 NewCondition
Agar uzyskuje się z wodorostów. Jest to naturalna substancja roślinna zastępująca żelatynę. Jest od niej dużo zdrowsza i wydajniejsza, zawiera 80% błonnika. Nie ma koloru, smaku ani zapachu, nie psuje więc cech przygotowywanych potraw.
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker
    Verfallsdatum
    2029-04-30
    Delecta Delecta Gelatine , Fleisch Delecta Delecta Gelatine , Fleisch
    Fisch Gemüse und Desserts 50 szt.

    Preis: 4,50 zł

    PLN
    1
    29
    Verfallsdatum 2029-03-30
    Cykoria Speisegelatine Schweine Cykoria Speisegelatine Schweine
    50 g
    119,80zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2029-04-30
    Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker
    Speisegelatine 20 g
    149,50zł/kg

    Preis: 2,99 zł

    PLN
    1
    27
    Verfallsdatum 2029-02-28
    Dr. Oetker Dr. Oetker żelfix Dr. Oetker Dr. Oetker żelfix
    03.01 40 g
    103,75zł/kg

    Preis: 4,15 zł

    PLN
    1
    27
    Verfallsdatum
    2028-11-30
    PREIS REDUZIERT -25%
    Delecta Delecta 2-1 Gelling Zucker Delecta Delecta 2-1 Gelling Zucker
    500 g 500 g
    10,78zł/kg

    Preis: 5,39 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2026-10-30
    Amylon Amylon
    10 g
    711,00zł/kg

    Preis: 7,11 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-12-03
    Amylon Amylon-Gelatine-Pulver BIO Amylon Amylon-Gelatine-Pulver BIO
    20 g
    312,50zł/kg

    Preis: 6,25 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum
    2027-12-17
    Radix Radix Bis Chia-Samen Radix Radix Bis Chia-Samen
    150 g
    46,60zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-09-30
    Radix Radix-Bis Demerara Radix Radix-Bis Demerara
    Rohrzucker 500 g
    14,48zł/kg

    Preis: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-08-26
    Radix Radix Bis Corn glutenfreie Radix Radix Bis Corn glutenfreie
    Grütze 450 g
    9,47zł/kg

    Preis: 4,26 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-01-17
    Radix Radix-Bis Grieß Dinkel Radix Radix-Bis Grieß Dinkel
    500 g
    12,00zł/kg

    Preis: 6 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-04-25
    Radix Radix-Bis Hafergrütze Radix Radix-Bis Hafergrütze
    400 g
    9,40zł/kg

    Preis: 3,76 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Radix Radix-Bis Maka glutenfreier Radix Radix-Bis Maka glutenfreier
    Mais 450 g
    11,78zł/kg

    Preis: 5,30 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-02-12
    Radix Radix-bis Dinkelmehl Typ Radix Radix-bis Dinkelmehl Typ
    2000 1 kg

    Preis: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-01-16
    Radix Radix-Bis Dinkelmehl Typ 700 Radix Radix-Bis Dinkelmehl Typ 700
    1 kg

    Preis: 10,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-04-25
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5