Roleski
pojemność netto

pojemność netto

400 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-06-07

pojemność

cena za litr

27,95 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044038026

5901044038026

Preis: 11,18 zł

11.18 PLN 2027-06-07 NewCondition
olej rzepakowy (79%), żółtko jaja kurzego (6%), ocet spirytusowy, musztarda (woda, ocet spirytusowy, gorczyca, cukier, sól, przyprawy), cukier, sól, przyprawy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa EDTA.
Winiary Mayonnaise -Sauce Tartare Winiary Mayonnaise -Sauce Tartare
Verfallsdatum 2027-01-31
Winiary Meerrettich Mayonnaise Winiary Meerrettich Mayonnaise
Verfallsdatum 2027-01-18
Roleski Roleski Tischmayonnaise Roleski Roleski Tischmayonnaise
280 g
25,46zł/kg

Preis: 7,13 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum 2027-07-20
Roleski Roleski Tischmayonnaise Roleski Roleski Tischmayonnaise
850 ml
18,53zł/l

Preis: 15,75 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-07-23
Ocetix Mayonnaise Pommerschen Ocetix Mayonnaise Pommerschen
Tabelle 260 g
27,42zł/kg

Preis: 7,13 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-01-09
Ohne Ei MAYONNAISE 250ml BIO Ohne Ei MAYONNAISE 250ml BIO
- Vitaquell 250 ml
57,92zł/l

Preis: 14,48 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-05-21
Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2027-08-25
Roleski Roleski Französischer Roleski Roleski Französischer
Senf 175 g
22,80zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-08-06
Roleski Roleski Senf Chrzanów Roleski Roleski Senf Chrzanów
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-08-10
Roleski Tabelle Senf Roleski Tabelle Senf
175 g
21,26zł/kg

Preis: 3,72 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-06-24
Roleski Senf Kremska Roleski Senf Kremska
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-05-20
Roleski Roleski Jerozolimska Senf Roleski Roleski Jerozolimska Senf
175 g
21,26zł/kg

Preis: 3,72 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-06-12
Roleski Roleski Altpolnischer Senf Roleski Roleski Altpolnischer Senf
175 g
22,80zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-08-26
Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
275 g
20,36zł/kg

Preis: 5,60 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-06-23
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5