Roleski mittelscharfer Senf

Roleski
52Roleski mittelscharfer Senf
Roleski mittelscharfer SenfRoleski mittelscharfer Senf
masa netto

masa netto

900 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-03-05

pojemność

cena za kilogram

16,11 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044029406

5901044029406

Preis: 14,50 zł

kaufen 8 szt. für 14.28 zł/szt
14.50 PLN 2027-03-05 NewCondition

Woda, gorczyca (19%), ocet spirytusowy, cukier, sól, naturalny aromat, regulator kwasowości; kwas cytrynowy; przyprawy (0,03%).


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Roleski Roleski milder Senf Roleski Roleski milder Senf
    900 g
    16,11zł/kg

    Preis: 14,50 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2027-01-22
    Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
    175 g
    21,31zł/kg

    Preis: 3,73 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2027-08-25
    Roleski Roleski Französischer Roleski Roleski Französischer
    Senf 175 g
    22,80zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-08-06
    Roleski Roleski Senf Chrzanów Roleski Roleski Senf Chrzanów
    175 g
    21,31zł/kg

    Preis: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-08-10
    Roleski Tabelle Senf Roleski Tabelle Senf
    175 g
    21,26zł/kg

    Preis: 3,72 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-06-24
    Roleski Senf Kremska Roleski Senf Kremska
    175 g
    21,31zł/kg

    Preis: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-05-20
    Dagoma juncea Senf Dagoma juncea Senf
    200 g
    21,65zł/kg

    Preis: 4,33 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-12-10
    Dagoma Dagome Senf Danzig Dagoma Dagome Senf Danzig
    Köstlichkeiten , Honig 200g 200 g
    22,60zł/kg

    Preis: 4,52 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-04-13
    Roleski Roleski Jerozolimska Senf Roleski Roleski Jerozolimska Senf
    175 g
    21,26zł/kg

    Preis: 3,72 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2027-06-12
    Roleski Roleski Altpolnischer Senf Roleski Roleski Altpolnischer Senf
    175 g
    22,80zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-08-26
    Roleski Roleski Honig Senf Roleski Roleski Honig Senf
    175 g
    22,80zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum 2027-07-30
    Roleski Viking Senf Roleski Viking Senf
    175 g
    22,80zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    30
    Verfallsdatum 2027-08-11
    Roleski Dijon-Senf Roleski Dijon-Senf
    165 g
    24,18zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    21
    Verfallsdatum 2027-03-16
    Roleski Roleski Trinidad Scorpion Roleski Roleski Trinidad Scorpion
    Senf, Street Food Linie, extrem scharf 210 g
    23,76zł/kg

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    28
    Verfallsdatum 2027-04-24
    Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
    275 g
    20,36zł/kg

    Preis: 5,60 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2027-06-23
    Roleski Roleski Tisch Senf Roleski Roleski Tisch Senf
    275 g
    20,36zł/kg

    Preis: 5,60 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum 2027-06-22
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5