Roleski Tischsenf

Roleski

Uniwersalna, łagodna musztarda o gładkiej, kremowej konsystencji w dużym opakowaniu. Jej delikatny oraz harmonijny smak sprawia, że znajduje szerokie zastosowanie kulinarne.

Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku.


Zastosowanie:
Doskonała do mięs, wędlin, serów, dipów, dressingów czy popularnych sałatek, a także jako dodatek do kanapek. 

Roleski TischsenfRoleski Tischsenf
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-06-16

pojemność

cena za litr

14,99 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044019735

5901044019735

Preis: 14,99 zł

kaufen 4 szt. für 14.77 zł/szt
14.99 PLN 2027-06-16 NewCondition

woda, ocet spirytusowy, gorczyca (16%), cukier, sól, przyprawy, ekstrakt kurkumy, aromat naturalny.


Wartość odżywcza na 100 g

Wartość energetyczna 532 kJ/127 kcal

Tłuszcz 4,6 g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g

Węglowodany 16 g

w tym cukry 12 g

Białko 4,0 g

Sól 2,0 g


Zawiera gorczycę.


Uniwersalna, łagodna musztarda o gładkiej, kremowej konsystencji w dużym opakowaniu. Jej delikatny oraz harmonijny smak sprawia, że znajduje szerokie zastosowanie kulinarne.

Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku.


Zastosowanie:
Doskonała do mięs, wędlin, serów, dipów, dressingów czy popularnych sałatek, a także jako dodatek do kanapek. 


Roleski Tabelle Senf Roleski Tabelle Senf
175 g
21,26zł/kg

Preis: 3,72 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-06-24
Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
275 g
20,36zł/kg

Preis: 5,60 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-06-23
Roleski Roleski Tisch Senf Roleski Roleski Tisch Senf
275 g
20,36zł/kg

Preis: 5,60 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-06-22
Roleski Senf Sarepska Roleski Senf Sarepska
425 g
17,39zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2027-06-24
Roleski Roleski Tischsenf Roleski Roleski Tischsenf
425 g
17,39zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2027-06-03
Octim Octim Senf Mazurska Tabelle Octim Octim Senf Mazurska Tabelle
190 g
20,32zł/kg

Preis: 3,86 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-03-13
Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
Beutel 15 ml
46,67zł/l

Preis: 0,70 zł

PLN
1
100
Verfallsdatum 2027-06-16
Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2027-08-25
Roleski Roleski Französischer Roleski Roleski Französischer
Senf 175 g
22,80zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-08-06
Roleski Roleski Senf Chrzanów Roleski Roleski Senf Chrzanów
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-08-10
Roleski Senf Kremska Roleski Senf Kremska
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-05-20
Roleski Roleski Jerozolimska Senf Roleski Roleski Jerozolimska Senf
175 g
21,26zł/kg

Preis: 3,72 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-06-12
Roleski Roleski Altpolnischer Senf Roleski Roleski Altpolnischer Senf
175 g
22,80zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-08-26
Roleski Roleski Tischmayonnaise Roleski Roleski Tischmayonnaise
280 g
25,46zł/kg

Preis: 7,13 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum 2027-07-20
Roleski Roleski Tischmayonnaise Roleski Roleski Tischmayonnaise
850 ml
18,53zł/l

Preis: 15,75 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-07-23
Roleski Roleski Tartar Soße Roleski Roleski Tartar Soße
Verfallsdatum 2027-04-23
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5