Bauer verzinnt Mais

Rolnik
Bauer verzinnt MaisBauer verzinnt Mais
pojemność netto

pojemność netto

212 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-09-05

pojemność

cena za litr

16,18 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919004548

5900919004548

Preis: 3,43 zł

3.43 PLN 2029-09-05 NewCondition
Bauer verzinnt Mais
ziarno kukurydzy, woda, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 373 kJ
Wartość energetyczna 89 kcal
Tłuszcz 2,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,5 g
Węglowodany 12 g
w tym cukry 4,9 g
Błonnik 3,8 g
Białko 2,9 g
Sól 0,43 g
Wartość odżywcza produktu po odsączeniu w 100 g.

aż 140 g chrupiącej kukurydzy bez dodatku cukru! wolnej od GMO! zawierającej naturalnie występujące cukry
Marke:Rolnik
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Kukurydza konserwowa. Produkt sterylizowany
Weitere Informationen:Pojemność opakowania: 212 ml
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć do 48 godzin.
Verpackungsart:Puszka
Adresse des Herstellers:Wyprodukowano dla: Firma Handlowa Rolnik Sp. Jawna ul. Przelotowa 7 43-190 Mikołów
Rücksendeadresse:
Bonduelle Sprossen der Mungobohne Bonduelle Sprossen der Mungobohne
Verfallsdatum 2027-12-31
Bonduelle Dosen Erbsen Bonduelle Dosen Erbsen
212 ml
21,37zł/l

Preis: 4,53 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2029-06-30
Bonduelle Erbsen ekstradrobny Bonduelle Erbsen ekstradrobny
212 ml
23,54zł/l

Preis: 4,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-06-30
Bonduelle Gold Mais aus roten Bonduelle Gold Mais aus roten
Bohnen 212 ml
23,54zł/l

Preis: 4,99 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2028-08-31
Bonduelle Gold Mais Erbsen Bonduelle Gold Mais Erbsen
212 ml
24,48zł/l

Preis: 5,19 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum
2028-08-31
Bonduelle junge Karotte Bonduelle junge Karotte
212 ml
23,54zł/l

Preis: 4,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-08-31
Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen
Traditionell 400 g
11,68zł/kg

Preis: 4,67 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-06-30
Pudliszki Dosenmais Pudliszki Dosenmais
400 g
15,73zł/kg

Preis: 6,29 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2028-08-21
Rolnik Premium- Mini- Maiskolben Rolnik Premium- Mini- Maiskolben
314 ml
37,71zł/l

Preis: 11,84 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-02-11
Rolnik Blueberry Bauer gesamte Rolnik Blueberry Bauer gesamte
Verfallsdatum
2028-02-28
Rolnik Sauerkraut Rolnik Sauerkraut
850 g
8,53zł/kg

Preis: 7,25 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-04-11
Rolnik geriebenen Rüben Rolnik geriebenen Rüben
350 g
14,26zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-02-20
Rolnik Paprika , Dosen Rolnik Paprika , Dosen
650 g
14,52zł/kg

Preis: 9,44 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-02-13
PREIS REDUZIERT -25%
Rolnik geriebenem Meerrettich Rolnik geriebenem Meerrettich
Verfallsdatum 2026-11-10
Rolnik Sauerampfer gebeizt Rolnik Sauerampfer gebeizt
315 ml
17,27zł/l

Preis: 5,44 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5