Sante Erdnussbutter mit Bits von Nüssen 350 g

Sante
51Sante Erdnussbutter mit Bits von Nüssen 350 g
Sante Erdnussbutter mit Bits von Nüssen 350 gSante Erdnussbutter mit Bits von Nüssen 350 g
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-05-22

pojemność

cena za kilogram

34,26 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617003454

5900617003454

Preis: 11,99 zł

11.99 PLN 2027-05-22 NewCondition
prażone orzeszki arachidowe 90 %, oleje roślinne (słonecznikowy, całkowicie utwardzony rzepakowy, rzepakowy), cukier trzcinowy, sól morska
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna2551 kJ/616 kcal
Tłuszcz50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone8,8 g
Węglowodany14 g
w tym cukry9,0 g
Błonnik6,9 g
Białko24 g
Sól0,73 g

Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera
Sante
Aufbewahrung:Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Zubereitung und Verwendung:Na powierzchni może wytrącać się cenny olej arachidowy. Rekomendujemy wymieszanie kremu przed spożyciem.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:Sante A. Kowalski sp. j., ul. Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa Polska
Rücksendeadresse:Sante A. Kowalski sp. j., ul. Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa Polska
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    HORIZON Horizon BIO HORIZON Horizon BIO
    Cashewnusscreme 350 g
    123,63zł/kg

    Preis: 43,27 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-01-28
    Primaeco Primaeco 100% BIO Primaeco Primaeco 100% BIO
    Erdnussbutter ohne Zusatz von Salz und Zucker 360 g
    74,03zł/kg

    Preis: 26,65 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-11-25
    Amaizin Amaizin Bio-Kokospaste Amaizin Amaizin Bio-Kokospaste
    200 g
    84,95zł/kg

    Preis: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-12-08
    Bio Food Bio Food Tahini Bio Food Bio Food Tahini
    Sesampaste BIO 180 g
    91,28zł/kg

    Preis: 16,43 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-09-19
    Terrasana Terrasana Creme aus Terrasana Terrasana Creme aus
    gerösteten Cashewkernen BIO 500 g
    100,76zł/kg

    Preis: 50,38 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-11-03
    HORIZON Horizon Tahini BIO HORIZON Horizon Tahini BIO
    Sesampaste 650 g
    59,17zł/kg

    Preis: 38,46 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-02-28
    SoWell SoWell Erdnussbutter mit SoWell SoWell Erdnussbutter mit
    Nussstückchen 100% 400 g
    32,48zł/kg

    Preis: 12,99 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2028-04-30
    Sante Sante Go On Haselnusscreme Sante Sante Go On Haselnusscreme
    mit Nussstückchen 500 g
    29,98zł/kg

    Preis: 14,99 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-02-20
    Sante Tropical Müsli Getreide Sante Tropical Müsli Getreide
    Verfallsdatum 2027-07-17
    Sante Sante Crunchy Müsli Sante Sante Crunchy Müsli
    Getreide mit Banane Schokolade 350 g
    24,74zł/kg

    Preis: 8,66 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-07-07
    Sante Knuspermüsli Müsli, Obst Sante Knuspermüsli Müsli, Obst
    350g 350 g
    24,74zł/kg

    Preis: 8,66 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-07-09
    Sante Müsli Getreide Obst - Obst Sante Müsli Getreide Obst - Obst
    Verfallsdatum 2027-06-23
    Sante Hafermehl Kleie Sante Hafermehl Kleie
    150 g
    22,07zł/kg

    Preis: 3,31 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-04-07
    Sante Haferflocken Kleie Sante Haferflocken Kleie
    wysokobłonnikowe 200 g
    20,80zł/kg

    Preis: 4,16 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-06-29
    Sante Demerara Zuckerrohr Sante Demerara Zuckerrohr
    raffiniertes 500 g
    12,62zł/kg

    Preis: 6,31 zł

    PLN
    1
    9
    Sante Demerara Zuckerrohr Sante Demerara Zuckerrohr
    raffiniertes kleines 500 g
    12,72zł/kg

    Preis: 6,36 zł

    PLN
    1
    14
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5