Stovit Kirschmarmelade ohne Zuckerzusatz, mit Xylit

Stovit
Stovit Kirschmarmelade ohne Zuckerzusatz, mit XylitStovit Kirschmarmelade ohne Zuckerzusatz, mit Xylit
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-12-30

pojemność

cena za kilogram

41,56 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903295153329

5903295153329

Preis: 10,39 zł

10.39 PLN 2027-12-30 NewCondition
wiśnie 50 %, woda, substancja słodząca - ksylitol 27 %, substancja żelująca - pektyna, regulator kwasowości - kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna409 kJ / 97 kcal
Tłuszcz<0,5 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany32 g
- w tym cukry10 g
- alkohole wielowodorotlenowe (poliole)22 g
Białko0,7 g
Sól0,03 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
niski IG*, Polskie Stowarzyszenie Diabetyków - rekomendacja, *Wartość IG wykazana w badaniach przez akredytowane labolatorium
Sicherheitshinweis:Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający. Produkt może zawierać pestki i ich fragmenty.
Marke:Stovit
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Dżem z wiśni bez dodatku cukru. Zawiera substancję słodzącą. Produkt pasteryzowany.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4 °C. Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii na wieczku.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Stovit Stovit Schwarze Stovit Stovit Schwarze
Johannisbeermarmelade ohne Zuckerzusatz 250 g
41,80zł/kg

Preis: 10,45 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-09-30
Stovit Stovit Erdbeermarmelade Stovit Stovit Erdbeermarmelade
ohne Zuckerzusatz 250 g
37,52zł/kg

Preis: 9,38 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-09-30
Stovit Stovit Marillenmarmelade Stovit Stovit Marillenmarmelade
ohne Zuckerzusatz 250 g
37,84zł/kg

Preis: 9,46 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-09-30
Stovit Stovit Dżem z malin Stovit Stovit Dżem z malin
słodzony 250 g
43,52zł/kg

Preis: 10,88 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-11-30
Łowicz Low-Zucker Kirschmarmelade Łowicz Low-Zucker Kirschmarmelade
280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-06-30
Łowicz Low-Zucker Marmelade, Łowicz Low-Zucker Marmelade,
Ananas 280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-03-30
Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
Pfirsich-Marmelade 280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-04-30
Łowicz Łowicz
280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2027-05-30
Stovit Stovit mit Erdbeermarmelade Stovit Stovit mit Erdbeermarmelade
Verfallsdatum
2027-09-30
Stovit Stovit Schwarze Stovit Stovit Schwarze
Johannisbeermarmelade 200 g
31,40zł/kg

Preis: 6,28 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-03-30
Stovit Stovit Mehrfruchtmarmelade Stovit Stovit Mehrfruchtmarmelade
Verfallsdatum 2027-05-30
Stovit Stovi Krem orzechowy Stovit Stovi Krem orzechowy
20 g
57,50zł/kg

Preis: 1,15 zł

PLN
1
58
Verfallsdatum
2027-09-15
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5