Stovit mit Erdbeermarmelade

Stovit
Stovit mit ErdbeermarmeladeStovit mit Erdbeermarmelade
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

38,04 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903295003679

5903295003679

Preis: 9,51 zł

9.51 PLN 2027-09-30 NewCondition
truskawki, C: cukier i/lub S: syrop glukozowo-fruktozowy (kod na wieczku), substancja żelująca - pektyna, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, substancje zagęszczające - guma guar i guma ksantanowa, Sporządzono z 50 g owoców na 100 g produktu, Łączna zawartość cukru 38 g na 100 g produktu
Gluten : Nie zawiera
Stovit
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Konfitura z truskawek. Niskosłodzona. Produkt pasteryzowany, bezglutenowy.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze około +4°C.
Verpackungsart:Słoik
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:STOVIT GROUP Sp. z o.o. ul. Transportowa 4 85-790 Bydgoszcz
Rücksendeadresse:
Łowicz niedrigen Zucker- Łowicz niedrigen Zucker-
Marmelade mit Waldfrüchten 240 g
59,88zł/kg

Preis: 14,37 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-02-28
Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
Blaubeermarmelade 240 szt.

Preis: 14,52 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-05-30
Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
Erdbeermarmelade 240 g
45,29zł/kg

Preis: 10,87 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-06-30
Herbapol Herbapol Marmelade mit Herbapol Herbapol Marmelade mit
Kirsche extra low-Zucker 240 g
35,50zł/kg

Preis: 8,52 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2028-03-30
Herbapol Herbapol Marmelade mit Herbapol Herbapol Marmelade mit
Erdbeeren extra low-Zucker 240 g
35,50zł/kg

Preis: 8,52 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-11-30
Herbapol Herbapol Marmelade mit Herbapol Herbapol Marmelade mit
Himbeer extra low-Zucker 240 g
35,50zł/kg

Preis: 8,52 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-07-30
Hektor Hektor Konfitura z czarnych Hektor Hektor Konfitura z czarnych
330 g
24,21zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2027-05-30
Hektor Hektor Konfitura Hektor Hektor Konfitura
z truskawek 330 g
24,21zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-04-30
Stovit Stovit Schwarze Stovit Stovit Schwarze
Johannisbeermarmelade ohne Zuckerzusatz 250 g
41,80zł/kg

Preis: 10,45 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-09-30
Stovit Stovit Erdbeermarmelade Stovit Stovit Erdbeermarmelade
ohne Zuckerzusatz 250 g
37,52zł/kg

Preis: 9,38 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-09-30
Stovit Stovit Marillenmarmelade Stovit Stovit Marillenmarmelade
ohne Zuckerzusatz 250 g
37,84zł/kg

Preis: 9,46 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-09-30
Stovit Stovit Kirschmarmelade ohne Stovit Stovit Kirschmarmelade ohne
Zuckerzusatz, mit Xylit 250 g
41,56zł/kg

Preis: 10,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-12-30
Stovit Stovit Schwarze Stovit Stovit Schwarze
Johannisbeermarmelade 200 g
31,40zł/kg

Preis: 6,28 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-03-30
Stovit Stovit Mehrfruchtmarmelade Stovit Stovit Mehrfruchtmarmelade
Verfallsdatum 2027-05-30
Stovit Stovi Krem orzechowy Stovit Stovi Krem orzechowy
20 g
57,50zł/kg

Preis: 1,15 zł

PLN
1
58
Verfallsdatum
2027-09-15
Stovit Stovit Dżem z malin Stovit Stovit Dżem z malin
słodzony 250 g
43,52zł/kg

Preis: 10,88 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-11-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5