Treasures Ozean Salz schwarz Kala Namak fein gewürfelt

Skarby Oceanu

SKŁADNIKI

sól czarna Kala Namak drobno mielona 100%.

Nierafinowana, nie zawiera substancji przeciwzbrylającej.

OPIS

Sól czarna Kala Namak charakteryzuje się wyrazistym aromatem. Jest podstawowym składnikiem dań kuchni indyjskiej. Polecamy do ostrych sosów i pikantnych przekąsek.

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Produkt bezterminowy. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Treasures Ozean Salz schwarz Kala Namak fein gewürfeltTreasures Ozean Salz schwarz Kala Namak fein gewürfelt
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

Verfallsdatum:

2038-08-31

pojemność

cena za kilogram

12,83 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902175869879

5902175869879

Preis: 12,83 zł

12.83 PLN 2038-08-31 NewCondition

SKŁADNIKI

sól czarna Kala Namak drobno mielona 100%.

Nierafinowana, nie zawiera substancji przeciwzbrylającej.

OPIS

Sól czarna Kala Namak charakteryzuje się wyrazistym aromatem. Jest podstawowym składnikiem dań kuchni indyjskiej. Polecamy do ostrych sosów i pikantnych przekąsek.

ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA

Produkt bezterminowy. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Kujawska Siedesalz jodiertes Kujawska Siedesalz jodiertes
1 kg

Preis: 4,16 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-03-21
o'Sole jodiertes Speisesalz o'Sole jodiertes Speisesalz
Kondensmilch Fein 1 kg

Preis: 3,50 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2028-07-25
Skarby Oceanu Crystalline Planet Skarby Oceanu Crystalline Planet
Himalaya-Salz Pink Fein gemahlen 1 kg

Preis: 10,33 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2030-12-31
Skarby Oceanu Schätze des Ozeans Skarby Oceanu Schätze des Ozeans
Meersalz grob gemahlen 1 kg

Preis: 13,27 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2030-08-14
Radix Radix-Bis Steinsalz Radix Radix-Bis Steinsalz
1 kg

Preis: 7,30 zł

PLN
1
3
Salvita Salvita
250 g
46,36zł/kg

Preis: 11,59 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-10-30
500 g
23,98zł/kg

Preis: 11,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2029-05-30
o'Sole Meer ? jodiertes Salz grob o'Sole Meer ? jodiertes Salz grob
900 g
4,22zł/kg

Preis: 3,80 zł

PLN
1
10
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5