Radix-Bis Steinsalz

Radix
52Radix-Bis Steinsalz
Radix-Bis SteinsalzRadix-Bis Steinsalz
masa netto

masa netto

1 kg

pojemność

cena za kilogram

7,30 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569000791

5907569000791

Preis: 7,30 zł

7.30 PLN NewCondition
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Kujawska Siedesalz jodiertes Kujawska Siedesalz jodiertes
    1 kg

    Preis: 4,16 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-03-21
    o'Sole jodiertes Speisesalz o'Sole jodiertes Speisesalz
    Kondensmilch Fein 1 kg

    Preis: 3,50 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum 2028-07-25
    Skarby Oceanu Crystalline Planet Skarby Oceanu Crystalline Planet
    Himalaya-Salz Pink Fein gemahlen 1 kg

    Preis: 10,33 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2030-12-31
    Skarby Oceanu Schätze des Ozeans Skarby Oceanu Schätze des Ozeans
    Meersalz grob gemahlen 1 kg

    Preis: 13,27 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2030-08-14
    Skarby Oceanu Treasures Ozean Salz Skarby Oceanu Treasures Ozean Salz
    schwarz Kala Namak fein gewürfelt 1 kg

    Preis: 12,83 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum
    2038-08-31
    o'Sole oSalz, jodiertes Steinsalz o'Sole oSalz, jodiertes Steinsalz
    1 kg

    Preis: 3,49 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2028-08-30
    o'Sole Steinsalz jodiert o'Sole Steinsalz jodiert
    1 kg

    Preis: 3,51 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum 2028-09-30
    Bio Planet Kristalliner Planet Bio Planet Kristalliner Planet
    Sól Kłodawska Grob gemahlen 600 g
    10,63zł/kg

    Preis: 6,38 zł

    PLN
    1
    2
    Radix Radix-Bis agar Radix Radix-Bis agar
    50 g
    251,20zł/kg

    Preis: 12,56 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-07-01
    Radix Radix Bis Chia-Samen Radix Radix Bis Chia-Samen
    150 g
    46,60zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-09-30
    Radix Radix-Bis Demerara Radix Radix-Bis Demerara
    Rohrzucker 500 g
    14,48zł/kg

    Preis: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-08-26
    Radix Radix Bis Corn glutenfreie Radix Radix Bis Corn glutenfreie
    Grütze 450 g
    9,47zł/kg

    Preis: 4,26 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-01-17
    Radix Radix-Bis Grieß Dinkel Radix Radix-Bis Grieß Dinkel
    500 g
    12,00zł/kg

    Preis: 6 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-04-25
    Radix Radix-Bis Hafergrütze Radix Radix-Bis Hafergrütze
    400 g
    9,40zł/kg

    Preis: 3,76 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Radix Radix-Bis Maka glutenfreier Radix Radix-Bis Maka glutenfreier
    Mais 450 g
    11,78zł/kg

    Preis: 5,30 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-02-12
    Radix Radix-bis Dinkelmehl Typ Radix Radix-bis Dinkelmehl Typ
    2000 1 kg

    Preis: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-01-16
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5