Bohnen , Konserven roter Sauce ceyenne

Bonduelle
51Bohnen , Konserven roter Sauce ceyenne
szybkie danie!
Bohnen , Konserven roter Sauce ceyenneBohnen , Konserven roter Sauce ceyenne
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-05-31

pojemność

cena za kilogram

22,48 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3083680077705

3083680077705

Preis: 8,99 zł

8.99 PLN 2029-05-31 NewCondition
woda, fasola czerwona 36 %, koncentrat pomidorowy 7 %, cukier, olej słonecznikowy, sól, cebula suszona, skrobia kukurydziana, czosnek w proszku, papryka mielona 0,19 %, papryczka chili 0,06 %, biały pieprz, rozmaryn, oregano, tymianek, bazylia, liście laurowe, ekstrakt z papryki
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna469 kJ /112 kcal
Tłuszcz2,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany14 g
w tym cukry6 g
Błonnik5,1 g
Białko5,1 g
Sól1,2 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Soja : Może zawierać
szybkie danie!
Eigenschaften:szybkie danie, idealne na ciepło
Marke:Bonduelle
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Czerwona fasola w sosie pomidorowym ?cayenne?. Produkt sterylizowany.
Weitere Informationen:Pojemność opakowania: 425 ml
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Numer partii produkcyjnej na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, pod przykryciem, w temperaturze poniżej 4 °C, spożyć w ciągu 48 godzin.
Verpackungsart:Puszka
Herkunftsland:Produkt UE
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    PREIS REDUZIERT -25%
    Pudliszki weißen Bohnen Pudliszki weißen Bohnen
    400 g
    11,80zł/kg

    Preis: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum
    2027-01-31
    Pudliszki Pudliszki fasola Pudliszki Pudliszki fasola
    czerwona 400 g
    15,70zł/kg

    Preis: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2028-02-26
    Kwidzyn rote Bohnen in Dosen Kwidzyn rote Bohnen in Dosen
    400 g
    9,98zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2030-04-30
    Kwidzyn weiße Bohnen in Dosen Kwidzyn weiße Bohnen in Dosen
    400 g
    9,38zł/kg

    Preis: 3,75 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2030-05-30
    Dawtona rote Bohnen in Dosen Dawtona rote Bohnen in Dosen
    400 g
    13,65zł/kg

    Preis: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2029-05-04
    Dawtona weißen Bohnen Dawtona weißen Bohnen
    400 g
    13,68zł/kg

    Preis: 5,47 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2029-03-20
    la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
    Bohnenmischung in BIO-Salzlake 400 g
    18,20zł/kg

    Preis: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-03-26
    la BIO IDEA La Bio Idea BIO la BIO IDEA La Bio Idea BIO
    Butterbohnen 400 g
    22,48zł/kg

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-05-19
    Bonduelle Brechbohnen Bonduelle Brechbohnen
    425 ml
    16,47zł/l

    Preis: 7 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2028-08-31
    Bonduelle rote Bohnen mexikanische Bonduelle rote Bohnen mexikanische
    Mais 425 ml
    21,18zł/l

    Preis: 9 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2028-11-30
    Bonduelle Bonduelle Gedämpfte Bonduelle Bonduelle Gedämpfte
    rote Bohnen 160 g
    30,56zł/kg

    Preis: 4,89 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-05-31
    Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen
    Traditionell 400 g
    11,68zł/kg

    Preis: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Bonduelle Sprossen der Mungobohne Bonduelle Sprossen der Mungobohne
    Verfallsdatum 2027-12-31
    Bonduelle Bonduelle Goldener Mais Bonduelle Bonduelle Goldener Mais
    340 ml
    15,41zł/l

    Preis: 5,24 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2028-08-31
    Bonduelle Dosen Erbsen Bonduelle Dosen Erbsen
    212 ml
    21,37zł/l

    Preis: 4,53 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2029-06-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5