Würze für Kartoffeln und Französisch frites

Prymat
54Würze für Kartoffeln und Französisch frites
Warto wiedzieć: Mieszanka o lekko ostrym smaku, z wyczuwalnym aromatycznym czosnkiem, kolendrą oraz delikatną nutą majeranku. Pasuje do: - ziemniaków pieczonych, smażonych i frytek - zapiekanek - placków ziemniaczanych Nietypowe zastosowanie: Doskonale nadaje się do przyprawienia farszu tradycyjnych ruskich pierogów.
Würze für Kartoffeln und Französisch fritesWürze für Kartoffeln und Französisch frites
masa netto

masa netto

25 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-07-30

pojemność

cena za kilogram

93,20 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Poland

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135010085

5901135010085

Preis: 2,33 zł

2.33 PLN 2029-07-30 NewCondition
sól, czosnek (13,5 %), nasiona kolendry (10 %), papryka słodka, cebula, kminek, majeranek (3 %), liście kopru, cząber, nasiona kopru, pieprz czarny, chili
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna756 kJ / 181 kcal
Tłuszcz4,6 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,5 g
Węglowodany19 g
w tym cukry6,3 g
Białko8,4 g
Sól43,7 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: Mieszanka o lekko ostrym smaku, z wyczuwalnym aromatycznym czosnkiem, kolendrą oraz delikatną nutą majeranku. Pasuje do: - ziemniaków pieczonych, smażonych i frytek - zapiekanek - placków ziemniaczanych Nietypowe zastosowanie: Doskonale nadaje się do przyprawienia farszu tradycyjnych ruskich pierogów.
Eigenschaften:bez dodatku glutaminianu sodu
Marke:Prymat
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Przyprawa do ziemniaków i frytek - suszona mieszanka przyprawowa.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Verpackungsart:Saszetka
Herkunftsland:Poland
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Cykoria Curry Cykoria Curry
    Verfallsdatum 2028-05-30
    Radix Radix-Bis Czubria grün Radix Radix-Bis Czubria grün
    25 g
    143,20zł/kg

    Preis: 3,58 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-03-02
    Radix Radix-Bis Czubria rot Radix Radix-Bis Czubria rot
    25 g
    143,20zł/kg

    Preis: 3,58 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-07-02
    Radix Radix-Bis Kräuter Radix Radix-Bis Kräuter
    Großmutter Jadzia 25 g
    119,60zł/kg

    Preis: 2,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-04-24
    Radix Radix-Bis 19 Kräuter von Radix Radix-Bis 19 Kräuter von
    Bruder Albert 25 g
    143,20zł/kg

    Preis: 3,58 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-07-02
    Prymat Prymat Würziges Prymat Prymat Würziges
    Hühnergewürz 25 g
    79,60zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2028-07-30
    Kamis striegeln Kamis striegeln
    Verfallsdatum 2029-01-25
    Prymat klassische Grillgewürz20g Prymat klassische Grillgewürz20g

    Preis: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2029-03-31
    Prymat gemahlener schwarzer Prymat gemahlener schwarzer
    Pfeffer 20 g
    99,50zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2029-07-30
    Prymat Paprika Boden Prymat Paprika Boden
    20 g
    105,00zł/kg

    Preis: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2029-07-30
    Prymat Cayennepfeffer Boden Prymat Cayennepfeffer Boden
    20 g
    99,50zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2029-02-28
    Prymat gerieben Majoran Prymat gerieben Majoran
    8 g
    248,75zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-05-30
    Prymat Basilikum Gewürz für Prymat Basilikum Gewürz für
    Rückseite Gerichte, die mit der Bereitstellung auf der 10 g
    199,00zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2029-03-30
    Prymat Gewürz für Fisch Prymat Gewürz für Fisch
    Verfallsdatum 2028-05-30
    Prymat Knoblauchsalz Prymat Knoblauchsalz
    40 g
    55,50zł/kg

    Preis: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum
    2028-01-30
    Prymat Chili-Pfeffer ( Prymat Chili-Pfeffer (
    Cayennepfeffer ) Hackfleisch 15 g
    132,67zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2029-02-28
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5