klassische Damenbinden 8 Nacht

Always Śpij spokojnie dzięki podpaskom ze skrzydełkami Always Maxi Profresh Night (Rozmiar 4). Zaprojektowane specjalnie z myślą o obfitym krwawieniu podpaski z ultrachłonnym wkładem zapewniają doskonałą, zaawansowaną ochronę przed przeciekaniem. Miękka powłoczka zapewnia maksymalny komfort noszenia, a grubsza konstrukcja zapewnia poczucie pewności siebie i ochronę przez całą noc.
klassische Damenbinden 8 Nachtklassische Damenbinden 8 Nacht
masa netto

masa netto

8 szt.

pojemność

cena za sztukę

0,79 zł / szt.

kraj

Herkunftsland

Ukraina

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4015400260837

4015400260837

Preis: 6,32 zł

6.32 PLN NewCondition
Śpij spokojnie dzięki podpaskom ze skrzydełkami Always Maxi Profresh Night (Rozmiar 4). Zaprojektowane specjalnie z myślą o obfitym krwawieniu podpaski z ultrachłonnym wkładem zapewniają doskonałą, zaawansowaną ochronę przed przeciekaniem. Miękka powłoczka zapewnia maksymalny komfort noszenia, a grubsza konstrukcja zapewnia poczucie pewności siebie i ochronę przez całą noc.
Eigenschaften:Podpaski higieniczne z miękkim wkładem ochronnym, Ochrona przed przeciekaniem z każdej strony, Ultrachłonny wkład na obfite krwawienie, Miękka powłoczka zwiększa komfort noszenia, Ze skrzydełkami, które utrzymują podpaskę na miejscu, Zatwierdzone przez dermatologów z organizacji Skin Health Alliance, Pakowane pojedynczo, abyś zawsze mogła mieć je przy sobie, Szersze z tyłu, w porównaniu z Always Maxi Normal
Sicherheitshinweis:Not Applicable
Marke:Always
Verpackungsart:Saszetka
Herkunftsland:Ukraina
Adresse des Herstellers:Procter & Gamble Service Gmbh, 65823 Schwalbach am Taunus
Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
Pfirsich 500.00 ml
22,48zł/l

Preis: 11,24 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-04-30
Ziaja cremige Flüssigkeit für Ziaja cremige Flüssigkeit für
die Intimpflege mit Milchsäureschutz 200 ml
41,40zł/l

Preis: 8,28 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-07-30
Naturella klassische Düfte Nacht Naturella klassische Düfte Nacht
mit Kamille Maxi Wirtschaft Damenbinden mit einer cremigen Lotion 16 szt.

Preis: 10,71 zł

PLN
1
3
Organyc Organyc natürliche Organyc Organyc natürliche
Intimpflege waschen mit Kamille 250 ml
143,96zł/l

Preis: 35,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2029-03-30
Ziaja Ziaja Sahneflüssigkeit für Ziaja Ziaja Sahneflüssigkeit für
die Intimpflege Schutzmilchsäure 500 ml
27,78zł/l

Preis: 13,89 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-07-30
Ziaja Ziaja Creme Flüssigkeit Ziaja Ziaja Creme Flüssigkeit
Regenerieren für die Intimpflege Laktobionsäure beruhigende 500 ml
27,56zł/l

Preis: 13,78 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2028-08-30
Bocoton Bocoton BIO Bocoton Bocoton BIO
Intimpflegetücher 20 szt.

Preis: 8,69 zł

PLN
1
3
Ziaja Ziaja Normalizująca pianka Ziaja Ziaja Normalizująca pianka
250 ml
49,44zł/l

Preis: 12,36 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2028-09-30
Always Klassische normalen 4 Always Klassische normalen 4
Tropfen Sanitär 10 szt.

Preis: 6,30 zł

PLN
1
8
Always Maxi Damenbinden klassische Always Maxi Damenbinden klassische
5 Tropfen 9 szt.

Preis: 6,31 zł

PLN
1
6
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5