Intima Intimpflege Wasch Pfirsich

Ziaja Płyn do higieny intymnej o zapachu świeżych brzoskwiń. Zawiera kwas mlekowy, prowitaminę B5 (D-panthenol), łagodne substancje myjące pochodzenia roślinnego.\n\n- Wzmacnia naturalny system ochronny błon śluzowych.\n- Korzystnie wpływa na naturalną florę bakteryjną.\n- Zmniejsza skłonność do występowania infekcji.\n- Skutecznie łagodzi podrażnienia i otarcia śluzówki.\n- Delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości.
Intima Intimpflege Wasch PfirsichIntima Intimpflege Wasch Pfirsich
pojemność netto

pojemność netto

500.00 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-04-30

pojemność

cena za litr

22,48 zł / l

kraj

Herkunftsland

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887003328

5901887003328

Preis: 11,24 zł

11.24 PLN 2028-04-30 NewCondition
Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lactic Acid, Panthenol, Cocamide DEA, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), CI 42090 (FD&C Blue No. 1)
Płyn do higieny intymnej o zapachu świeżych brzoskwiń. Zawiera kwas mlekowy, prowitaminę B5 (D-panthenol), łagodne substancje myjące pochodzenia roślinnego.
- Wzmacnia naturalny system ochronny błon śluzowych.
- Korzystnie wpływa na naturalną florę bakteryjną.
- Zmniejsza skłonność do występowania infekcji.
- Skutecznie łagodzi podrażnienia i otarcia śluzówki.
- Delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości.
Eigenschaften:przebadany przez lekarzy ginekologów z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, posiada certyfikat Akademickiego Stowarzyszenia Ginekologów Onkologów w Gdańsku, nie zawiera mydła, pH fizjologiczne, preparat testowany dermatologicznie i alergologicznie
Marke:Ziaja
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Płyn do higieny intymnej
Zubereitung und Verwendung:Sposób użycia: Stosować do mycia niewielką ilość płynu, następnie dokładnie spłukać.
Verpackungsart:Butelka plastikowa
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:ZIAJA Ltd
Zakład Produkcji Leków sp. z o.o.
ul. Jesienna 9
80-298 Gdańsk
Rücksendeadresse:ZIAJA Ltd
Zakład Produkcji Leków sp. z o.o.
ul. Jesienna 9
80-298 Gdańsk
Ziaja Ziaja Sahneflüssigkeit für Ziaja Ziaja Sahneflüssigkeit für
die Intimpflege Schutzmilchsäure 500 ml
27,78zł/l

Preis: 13,89 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-07-30
Ziaja Ziaja Creme Flüssigkeit Ziaja Ziaja Creme Flüssigkeit
Regenerieren für die Intimpflege Laktobionsäure beruhigende 500 ml
27,56zł/l

Preis: 13,78 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2028-08-30
Organyc Organyc natürliche Organyc Organyc natürliche
Intimpflege waschen mit Kamille 250 ml
143,96zł/l

Preis: 35,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2029-03-30
Ziaja cremige Flüssigkeit für Ziaja cremige Flüssigkeit für
die Intimpflege mit Milchsäureschutz 200 ml
41,40zł/l

Preis: 8,28 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2028-07-30
Naturella klassische Düfte Nacht Naturella klassische Düfte Nacht
mit Kamille Maxi Wirtschaft Damenbinden mit einer cremigen Lotion 16 szt.

Preis: 10,71 zł

PLN
1
3
Always klassische Damenbinden 8 Always klassische Damenbinden 8
Nacht 8 szt.

Preis: 6,32 zł

PLN
1
6
Bocoton Bocoton BIO Bocoton Bocoton BIO
Intimpflegetücher 20 szt.

Preis: 8,69 zł

PLN
1
3
Ziaja Ziaja Normalizująca pianka Ziaja Ziaja Normalizująca pianka
250 ml
49,44zł/l

Preis: 12,36 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2028-09-30
Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
cremige Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Kakaobutter, cremige Ziaja Kakaobutter, cremige
Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein
natürlicher Hautconditioner 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
der reifen Haut 200 ml
49,20zł/l

Preis: 9,84 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

Preis: 8,62 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-10-30
Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum
Abschminken normale, trockene Haut 200 ml
61,40zł/l

Preis: 12,28 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Ziaja Ziaja Ziaja
Zwei-Phasen-De-Make-up, Augen-Make-up-Entferner 120 ml
81,50zł/l

Preis: 9,78 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

Preis: 8,14 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2028-08-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5