cremige Flüssigkeit für die Intimpflege mit Milchsäureschutz

Ziaja codzienna higiena ochronna Płyn z kwasem mlekowym do codziennej higieny okolic intymnych. Przeznaczony dla kobiet w każdym wieku. Polecany jako preparat pomocniczy w łagodzeniu podrażnień. • Delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości. • Kwas mlekowy wpływa korzystnie na mikroflorę okolic intymnych. • Zmniejsza uczucie dyskomfortu. • Przywraca i utrzymuje odpowiednie pH miejsc intymnych. Przebadany przez lekarzy ginekologów z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Posiada certyfikat Akademickiego Stowarzyszenia Ginekologów Onkologów w Gdańsku.
cremige Flüssigkeit für die Intimpflege mit Milchsäureschutzcremige Flüssigkeit für die Intimpflege mit Milchsäureschutz
pojemność netto

pojemność netto

200 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-07-30

pojemność

cena za litr

41,40 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887018698

5901887018698

Preis: 8,28 zł

8.28 PLN 2028-07-30 NewCondition
Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Lactic Acid, Panthenol, Allantoin, Glycol Distearate, Laureth-4, Glyceryl Oleate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Linalool, Hydroxycitronellal.
codzienna higiena ochronna Płyn z kwasem mlekowym do codziennej higieny okolic intymnych. Przeznaczony dla kobiet w każdym wieku. Polecany jako preparat pomocniczy w łagodzeniu podrażnień. • Delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości. • Kwas mlekowy wpływa korzystnie na mikroflorę okolic intymnych. • Zmniejsza uczucie dyskomfortu. • Przywraca i utrzymuje odpowiednie pH miejsc intymnych. Przebadany przez lekarzy ginekologów z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Posiada certyfikat Akademickiego Stowarzyszenia Ginekologów Onkologów w Gdańsku.
Ziaja Ziaja płyn do higieny Ziaja Ziaja płyn do higieny
intymnej 200 ml
41,50zł/l

Preis: 8,30 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
Pfirsich 500.00 ml
22,48zł/l

Preis: 11,24 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-04-30
Naturella klassische Düfte Nacht Naturella klassische Düfte Nacht
mit Kamille Maxi Wirtschaft Damenbinden mit einer cremigen Lotion 16 szt.

Preis: 10,71 zł

PLN
1
3
Always klassische Damenbinden 8 Always klassische Damenbinden 8
Nacht 8 szt.

Preis: 6,32 zł

PLN
1
6
Organyc Organyc natürliche Organyc Organyc natürliche
Intimpflege waschen mit Kamille 250 ml
143,96zł/l

Preis: 35,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2029-03-30
Ziaja Ziaja Sahneflüssigkeit für Ziaja Ziaja Sahneflüssigkeit für
die Intimpflege Schutzmilchsäure 500 ml
27,78zł/l

Preis: 13,89 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-07-30
Ziaja Ziaja Creme Flüssigkeit Ziaja Ziaja Creme Flüssigkeit
Regenerieren für die Intimpflege Laktobionsäure beruhigende 500 ml
27,56zł/l

Preis: 13,78 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2028-08-30
Bocoton Bocoton BIO Bocoton Bocoton BIO
Intimpflegetücher 20 szt.

Preis: 8,69 zł

PLN
1
3
Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
cremige Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Kakaobutter, cremige Ziaja Kakaobutter, cremige
Duschseife 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein
natürlicher Hautconditioner 500 ml
21,68zł/l

Preis: 10,84 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2029-02-28
Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
der reifen Haut 200 ml
49,20zł/l

Preis: 9,84 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Ziaja
200 ml
43,10zł/l

Preis: 8,62 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-10-30
Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum
Abschminken normale, trockene Haut 200 ml
61,40zł/l

Preis: 12,28 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum
2028-12-31
Ziaja Ziaja Ziaja Ziaja
Zwei-Phasen-De-Make-up, Augen-Make-up-Entferner 120 ml
81,50zł/l

Preis: 9,78 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-02-28
Ziaja Ziaja
50 ml
162,80zł/l

Preis: 8,14 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2028-08-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5