Ziaja Sahneflüssigkeit für die Intimpflege Schutzmilchsäure

Ziaja
51Ziaja Sahneflüssigkeit für die Intimpflege Schutzmilchsäure
Przebadany przez lekarzy ginekologów z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Posiada certyfikat Akademickiego Stowarzyszenia Ginekologów Onkologów w Gdańsku. codzienna higiena ochronna Płyn z kwasem mlekowym do codziennej higieny okolic intymnych. Przeznaczony dla kobiet w każdym wieku. Polecany jako preparat pomocniczy w łagodzeniu podrażnień. - Delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości. - Kwas mlekowy wpływa korzystnie na mikroflorę okolic intymnych. - Zmniejsza uczucie dyskomfortu. - Przywraca i utrzymuje odpowiednie pH miejsc intymnych. - Niezbędny do prawidłowej pielęgnacji i higieny intymnej. formuła przyjazna dla środowiska 95 % składników pochodzenia naturalnego pH fizjologiczne Preparat testowany dermatologicznie
Ziaja Sahneflüssigkeit für die Intimpflege SchutzmilchsäureZiaja Sahneflüssigkeit für die Intimpflege Schutzmilchsäure
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-07-30

pojemność

cena za litr

27,78 zł / l

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901887018681

5901887018681

Preis: 13,89 zł

13.89 PLN 2028-07-30 NewCondition
Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Lactic Acid, Panthenol, Allantoin, Glycol Distearate, Laureth-4, Glyceryl Oleate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Linalool, Hydroxycitronellal
Przebadany przez lekarzy ginekologów z Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Posiada certyfikat Akademickiego Stowarzyszenia Ginekologów Onkologów w Gdańsku. codzienna higiena ochronna Płyn z kwasem mlekowym do codziennej higieny okolic intymnych. Przeznaczony dla kobiet w każdym wieku. Polecany jako preparat pomocniczy w łagodzeniu podrażnień. - Delikatnie myje oraz zapewnia długotrwałe uczucie czystości i świeżości. - Kwas mlekowy wpływa korzystnie na mikroflorę okolic intymnych. - Zmniejsza uczucie dyskomfortu. - Przywraca i utrzymuje odpowiednie pH miejsc intymnych. - Niezbędny do prawidłowej pielęgnacji i higieny intymnej. formuła przyjazna dla środowiska 95 % składników pochodzenia naturalnego pH fizjologiczne Preparat testowany dermatologicznie
Eigenschaften:z kwasem mlekowym
Marke:Ziaja
Zubereitung und Verwendung:Sposób użycia: Do mycia stosować niewielką ilość płynu, dokładnie spłukać.
Verpackungsart:Pompka
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Ziaja Intima Intimpflege Wasch Ziaja Intima Intimpflege Wasch
    Pfirsich 500.00 ml
    22,48zł/l

    Preis: 11,24 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2028-04-30
    Ziaja Ziaja Creme Flüssigkeit Ziaja Ziaja Creme Flüssigkeit
    Regenerieren für die Intimpflege Laktobionsäure beruhigende 500 ml
    27,56zł/l

    Preis: 13,78 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2028-08-30
    Organyc Organyc natürliche Organyc Organyc natürliche
    Intimpflege waschen mit Kamille 250 ml
    143,96zł/l

    Preis: 35,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2029-03-30
    Ziaja cremige Flüssigkeit für Ziaja cremige Flüssigkeit für
    die Intimpflege mit Milchsäureschutz 200 ml
    41,40zł/l

    Preis: 8,28 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum
    2028-07-30
    Naturella klassische Düfte Nacht Naturella klassische Düfte Nacht
    mit Kamille Maxi Wirtschaft Damenbinden mit einer cremigen Lotion 16 szt.

    Preis: 10,71 zł

    PLN
    1
    3
    Always klassische Damenbinden 8 Always klassische Damenbinden 8
    Nacht 8 szt.

    Preis: 6,32 zł

    PLN
    1
    6
    Bocoton Bocoton BIO Bocoton Bocoton BIO
    Intimpflegetücher 20 szt.

    Preis: 8,69 zł

    PLN
    1
    3
    Ziaja Ziaja Normalizująca pianka Ziaja Ziaja Normalizująca pianka
    250 ml
    49,44zł/l

    Preis: 12,36 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum
    2028-09-30
    Ziaja MilchziegenmilchKompresse , Ziaja MilchziegenmilchKompresse ,
    cremige Duschseife 500 ml
    21,68zł/l

    Preis: 10,84 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum
    2029-02-28
    Ziaja Kakaobutter, cremige Ziaja Kakaobutter, cremige
    Duschseife 500 ml
    21,68zł/l

    Preis: 10,84 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2029-02-28
    Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein Ziaja Ziaja Oliven-Duschgel, ein
    natürlicher Hautconditioner 500 ml
    21,68zł/l

    Preis: 10,84 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum
    2029-02-28
    Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art Ziaja Vitamin- Tonikum jede Art
    der reifen Haut 200 ml
    49,20zł/l

    Preis: 9,84 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum
    2028-12-31
    Ziaja Ziaja
    200 ml
    43,10zł/l

    Preis: 8,62 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum
    2028-10-30
    Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum Ziaja Ziaja Ringelblumenmilch zum
    Abschminken normale, trockene Haut 200 ml
    61,40zł/l

    Preis: 12,28 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum
    2028-12-31
    Ziaja Ziaja Ziaja Ziaja
    Zwei-Phasen-De-Make-up, Augen-Make-up-Entferner 120 ml
    81,50zł/l

    Preis: 9,78 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2029-02-28
    Ziaja Ziaja
    50 ml
    162,80zł/l

    Preis: 8,14 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum
    2028-08-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5