Low-Zucker Marmelade, Ananas

Łowicz
51Low-Zucker Marmelade, Ananas
Low-Zucker Marmelade, AnanasLow-Zucker Marmelade, Ananas
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

24,96 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397008144

5900397008144

Preis: 6,99 zł

kaufen 8 szt. für 6.88 zł/szt
6.99 PLN 2027-03-30 NewCondition
ananasy (37 %), woda, cukier, substancja żelująca - pektyny, substancja zagęszczająca - guma guar, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, Sporządzono z 37 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia607 kJ / 143 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany35 g
w tym cukry35 g
białko<0,5 g
sól0 g

100 % słonecznych ananasów, bez konserwantów, Polska Marka
Marke:Łowicz
Über die Marke:Łowicz Dżemy robimy od ponad 50 lat
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Dżem ananasowy o obniżonej zawartości cukrów. * Pasteryzowany. *Produkt zawiera ponad 30 % mniej cukrów niż dżemy o łącznej zawartości cukrów 60 g na 100 g produktu.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem:/ Numer partii (L): patrz nadruk na wieczku. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 5 dni.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
    Pfirsich-Marmelade 280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Łowicz Łowicz
    280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum
    2027-05-30
    Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
    Erdbeermarmelade 280 g
    25,86zł/kg

    Preis: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Łowicz Low-Zucker Kirschmarmelade Łowicz Low-Zucker Kirschmarmelade
    280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Łowicz Low-Zucker Marmelade Łowicz Low-Zucker Marmelade
    schwarze Johannisbeere 280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
    Blaubeermarmelade 280 g
    27,96zł/kg

    Preis: 7,83 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Łowicz Low-Zucker Marmelade Łowicz Low-Zucker Marmelade
    Stachelbeere Kiwi 280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum
    2027-06-30
    PREIS REDUZIERT -10%
    Łowicz Łowicz Himbeermarmelade Łowicz Łowicz Himbeermarmelade
    mit reduziertem Zuckergehalt 280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2026-11-30
    Łowicz niedrigen Zucker- Łowicz niedrigen Zucker-
    Marmelade mit Waldfrüchten 240 g
    59,88zł/kg

    Preis: 14,37 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
    Blaubeermarmelade 240 szt.

    Preis: 14,52 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
    Erdbeermarmelade 240 g
    45,29zł/kg

    Preis: 10,87 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Łowicz Bolognese Sauce bereit Łowicz Bolognese Sauce bereit
    500 g
    17,16zł/kg

    Preis: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-01-30
    Łowicz Einkleiden, ein Glas süß Łowicz Einkleiden, ein Glas süß
    - sauer 500 g
    17,16zł/kg

    Preis: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-01-30
    Łowicz chinesische Sauce Łowicz chinesische Sauce
    Verfallsdatum 2027-11-30
    Łowicz Spaghetti-Sauce Łowicz Spaghetti-Sauce
    Verfallsdatum 2028-01-31
    Łowicz Cranberry- , Fleisch -und Łowicz Cranberry- , Fleisch -und
    Käse 230 g
    49,57zł/kg

    Preis: 11,40 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5