Paprika , Dosen

Rolnik
55
Bardzo lubię tą paprykę.Paprika , Dosen
55
polecamPaprika , Dosen
511Paprika , Dosen
Paprika , DosenPaprika , Dosen
masa netto

masa netto

650 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-08-06

pojemność

cena za kilogram

14,95 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919000151

5900919000151

Preis: 9,72 zł

9.72 PLN 2028-08-06 NewCondition
Rolnik Paprika , Dosen Rolnik Paprika , Dosen
650 g
14,52zł/kg

Preis: 9,44 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-02-13
papryka, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, ekstrakty przypraw
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna165 kJ
Wartość energetyczna39 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany7,3 g
w tym cukry7,3 g
Białko0,8 g
Sól0,72 g

Seler : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Dwutlenek siarki / siarczyny : Może zawierać
urodzaj smaku, zebrane w szczycie sezonu
Marke:Rolnik
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Papryka marynowana. Produkt pasteryzowany.
Weitere Informationen:Pojemność opakowania: 720 ml
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą lub na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 11 ocen.

  • Mariola , 2022-10-03 19:46:55Bardzo lubię tą paprykę.
  • 2020-11-14 02:55:55polecam



Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznickie Pola Natury Salat aus Sauerkraut BIO 650 g
19,09zł/kg

Preis: 12,41 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2026-11-30
Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
Charsznicka Kohl gebraten mit BIO-Pilzen 650 g
18,45zł/kg

Preis: 11,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2026-11-15
Rolnik Peperoni marinierte Paprika Rolnik Peperoni marinierte Paprika
720 ml
16,03zł/l

Preis: 11,54 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-12-31
Provitus marinierte rote Paprika Provitus marinierte rote Paprika
600 g
17,38zł/kg

Preis: 10,43 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-09-30
Campomar Campomar Nature Grüner Campomar Campomar Nature Grüner
Jalapeno-Pfeffer, geschnitten in BIO-Sole 350 g
34,83zł/kg

Preis: 12,19 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-04-15
Hektor Hector Paprika aus der Dose Hektor Hector Paprika aus der Dose
900 ml
11,49zł/l

Preis: 10,34 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-10-30
Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen
Traditionell 400 g
11,68zł/kg

Preis: 4,67 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-06-30
Pudliszki Dosenmais Pudliszki Dosenmais
400 g
15,73zł/kg

Preis: 6,29 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2028-08-21
Rolnik Premium- Mini- Maiskolben Rolnik Premium- Mini- Maiskolben
314 ml
37,71zł/l

Preis: 11,84 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-02-11
Rolnik Blueberry Bauer gesamte Rolnik Blueberry Bauer gesamte
Verfallsdatum
2028-02-28
Rolnik Sauerkraut Rolnik Sauerkraut
850 g
8,53zł/kg

Preis: 7,25 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-04-11
Rolnik geriebenen Rüben Rolnik geriebenen Rüben
350 g
14,26zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-02-20
PREIS REDUZIERT -25%
Rolnik geriebenem Meerrettich Rolnik geriebenem Meerrettich
Verfallsdatum 2026-11-10
Rolnik Sauerampfer gebeizt Rolnik Sauerampfer gebeizt
315 ml
17,27zł/l

Preis: 5,44 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-06-30
Rolnik getrocknete Tomaten in Öl Rolnik getrocknete Tomaten in Öl
280 g
40,64zł/kg

Preis: 11,38 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-06-26
Rolnik Bambussprossen Rolnik Bambussprossen
310 g
34,77zł/kg

Preis: 10,78 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2028-02-20
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5