rotem Pesto aus getrockneten Bio-Tomaten

Alce Nero
53rotem Pesto aus getrockneten Bio-Tomaten
rotem Pesto aus getrockneten Bio-Tomatenrotem Pesto aus getrockneten Bio-Tomaten
BIO
masa netto

masa netto

130 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-03-25

pojemność

cena za kilogram

116,69 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004850217

8009004850217

Preis: 15,17 zł

15.17 PLN 2028-03-25 NewCondition

uwodnione suszone pomidory* (55%), pulpa pomidorowa* (18%), olej słonecznikowy*, koncentrat pomidorowy* (7%) oliwa z oliwek extra virgin*, ser Parmigiano Reggiano DOP* (mleko krowie*, sól, podpuszczka), ser pecorino* (mleko owcze*, sól, podpuszczka), ocet jabłkowy*, sól, pieprz*, chilli*, (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Alce Nero Alce Nero Pesto mit BIO Alce Nero Alce Nero Pesto mit BIO
    Zucchini 130 g
    101,54zł/kg

    Preis: 13,20 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2029-04-15
    Alce Nero Pesto Genovese bio Alce Nero Pesto Genovese bio
    Verfallsdatum 2028-03-26
    Alce Nero Alce Nero Basilikumpesto Alce Nero Alce Nero Basilikumpesto
    mit Tofu vegan BIO 130 g
    146,08zł/kg

    Preis: 18,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-03-27
    Alce Nero Alce Nero Alce Nero Alce Nero
    Tomatenkonzentrat 28% BIO 130 g
    82,38zł/kg

    Preis: 10,71 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-10-14
    Le Pepe Le Pepe Pesto aus Le Pepe Le Pepe Pesto aus
    Verfallsdatum
    2028-11-11
    Bio Planet Bio Planet Pesto Green Bio Planet Bio Planet Pesto Green
    Verfallsdatum 2029-01-01
    Krakus rote Borschtsch -Konzentrat Krakus rote Borschtsch -Konzentrat
    300 ml
    24,67zł/l

    Preis: 7,40 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2027-10-30
    Podravka Tomate -Mousse Podravka Tomate -Mousse
    500 g
    8,70zł/kg

    Preis: 4,35 zł

    PLN
    1
    33
    Verfallsdatum 2029-05-05
    Alce Nero gemahlener Kaffee 100% Alce Nero gemahlener Kaffee 100%
    Arabica Espresso fairen Handel 250 g
    190,32zł/kg

    Preis: 47,58 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2028-04-17
    Alce Nero gemahlenen Kaffee aus Alce Nero gemahlenen Kaffee aus
    100% Arabica- moka fairen Handel 250 g
    181,76zł/kg

    Preis: 45,44 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-04-10
    Alce Nero Arabica- Robusta- Kaffee Alce Nero Arabica- Robusta- Kaffee
    100% starke forte moka fairen Handel 250 g
    191,96zł/kg

    Preis: 47,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-06-17
    Alce Nero Alce Nero Alce Nero Alce Nero
    Vollkorngrießnudeln BIO Fusilli 500 g
    18,78zł/kg

    Preis: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2029-03-17
    Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
    Vollkorn-Sandwich-Spaghetti-Nudeln 500 g
    30,34zł/kg

    Preis: 15,17 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-04-28
    Alce Nero Alce Nero
    500 g
    31,02zł/kg

    Preis: 15,51 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2029-04-09
    Alce Nero Alce Nero Nudeln Penne Alce Nero Alce Nero Nudeln Penne
    Rigate Farro von BIO emmer 500 g
    32,26zł/kg

    Preis: 16,13 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-08-22
    Alce Nero Alce Nero Pasta Fusilli Alce Nero Alce Nero Pasta Fusilli
    dreifarbige BIO-Spiralbohrer 500 g
    23,64zł/kg

    Preis: 11,82 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-04-11
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5