marinierte Paprika California

Provitus
41marinierte Paprika California
marinierte Paprika Californiamarinierte Paprika California
masa netto

masa netto

600 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

17,38 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900580000306

5900580000306

Preis: 10,43 zł

10.43 PLN 2027-10-30 NewCondition
papryka 45 %, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, gorczyca, przyprawy aromatyczno-smakowe
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu 100 g (po odsączeniu)
Wartość energetyczna234 kJ / 56 kcal
Tłuszcz0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,01 g
Węglowodany13 g
w tym cukry10 g
Błonnik0,4 g
Białko0,5 g
Sól1 g

Gorczyca : Zawiera
Provitus
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Marynowana papryka kalifornijska. Produkt pasteryzowany.
Aufbewahrung:Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Po otwarciu przechowywać w temperaturze +4°C.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:„PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin, ul. Weteranów 149 Zakład w Zambrowie: ul. Magazynowa 4, 18-300 Zambrów
Rücksendeadresse:„PROVITUS" Dąbrowscy, Malesa Spółka Jawna 05-250 Radzymin, ul. Weteranów 149
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    Provitus marinierte rote Paprika Provitus marinierte rote Paprika
    600 g
    17,38zł/kg

    Preis: 10,43 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-09-30
    Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen
    Traditionell 400 g
    11,68zł/kg

    Preis: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Pudliszki Dosenmais Pudliszki Dosenmais
    400 g
    15,73zł/kg

    Preis: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    Verfallsdatum 2028-08-21
    Dawtona Rote-Bete- Chips Dawtona Rote-Bete- Chips
    510 g
    11,51zł/kg

    Preis: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-03-17
    Bonduelle Bohnen , Konserven roter Bonduelle Bohnen , Konserven roter
    Sauce ceyenne 400 g
    22,48zł/kg

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-05-31
    Provitus Omas gebraten Rote Beete Provitus Omas gebraten Rote Beete
    480 g
    14,56zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-01-31
    Rolnik Premium- Mini- Maiskolben Rolnik Premium- Mini- Maiskolben
    314 ml
    37,71zł/l

    Preis: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-02-11
    Provitus Provitus Sahnemeerrettich Provitus Provitus Sahnemeerrettich
    Verfallsdatum 2027-01-20
    Provitus mit Cranberry- Provitus mit Cranberry-
    Meerrettich 170 g
    30,47zł/kg

    Preis: 5,18 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-04-28
    Provitus Kraut Red Provitus Kraut Red
    480 g
    15,60zł/kg

    Preis: 7,49 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-02-28
    Provitus gebratenen Karotten und Provitus gebratenen Karotten und
    Erbsen 480 g
    15,15zł/kg

    Preis: 7,27 zł

    PLN
    1
    24
    Verfallsdatum 2027-12-30
    Provitus Omas gebratenen Karotten Provitus Omas gebratenen Karotten
    480 g
    15,15zł/kg

    Preis: 7,27 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-02-28
    Provitus Omas Kraut Provitus Omas Kraut
    480 g
    15,17zł/kg

    Preis: 7,28 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Provitus eingelegte Gurken latosie Provitus eingelegte Gurken latosie
    640 g
    16,41zł/kg

    Preis: 10,50 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5