Winiary Saucen für jeden Tag Barbecue-Sauce zarte 35 g

Winiary
45Winiary Saucen für jeden Tag Barbecue-Sauce zarte 35 g
WINIARY Sos pieczeniowy delikatny to niezastąpiony przy daniach z drobiu jasny, aromatyczny sos o aksamitnej konsystencji. Świetnie podkreśli smak kurczaka czy indyka, a w towarzystwie ryżu, ziemniaków, kopytek i warzyw zamieni codzienny obiad w prawdziwą ucztę. W środku znajdziesz to, co znasz ze swojej kuchni: mąkę, śmietankę, suszone warzywa i przyprawy. Produkt powstał z suszonych składników. Suszenie w naturalny sposób zachowuje na dłużej smak i aromat warzyw oraz ziół zebranych w szczycie sezonu. Na przygotowanie go potrzebujesz tylko 5 minut! WINIARY to sprawdzony smak, na który zawsze możesz liczyć! • Jasny, delikatny sos o aksamitnej, kremowej konsystencji • Idealny do kurczaka i indyka • Z suszonych składników zachowujących smak sezonu • Gotowy w zaledwie 5 minut Sięgnij po Sos pieczeniowy delikatny WINIARY i nadaj daniom z drobiu subtelny, kremowy smak!
Winiary Saucen für jeden Tag Barbecue-Sauce zarte 35 gWiniary Saucen für jeden Tag Barbecue-Sauce zarte 35 g
masa netto

masa netto

35 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

106,29 zł / kg

ocena

ranking

4.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613035103603

7613035103603

Preis: 3,72 zł

3.72 PLN 2027-06-30 NewCondition
mąka pszenna* 29,8 %, tłuszcz palmowy, skrobia modyfikowana, aromaty (z pszenicą, mlekiem), sól, suszone warzywa 4,3 % (pomidor 2,1 %, cebula* 1,5 %, czosnek*), maltodekstryna, cukier*, śmietanka w proszku* (z mleka), laktoza, białka mleka, pieprz czarny*, * naturalne składniki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 ml
Wartość energetyczna221 kJ
Wartość energetyczna53 kcal
Tłuszcz2,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,5 g
Węglowodany6,1 g
w tym cukry0,8 g
Błonnik0,2 g
Białko0,8 g
Sól0,96 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 4 porcje.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
WINIARY Sos pieczeniowy delikatny to niezastąpiony przy daniach z drobiu jasny, aromatyczny sos o aksamitnej konsystencji. Świetnie podkreśli smak kurczaka czy indyka, a w towarzystwie ryżu, ziemniaków, kopytek i warzyw zamieni codzienny obiad w prawdziwą ucztę. W środku znajdziesz to, co znasz ze swojej kuchni: mąkę, śmietankę, suszone warzywa i przyprawy. Produkt powstał z suszonych składników. Suszenie w naturalny sposób zachowuje na dłużej smak i aromat warzyw oraz ziół zebranych w szczycie sezonu. Na przygotowanie go potrzebujesz tylko 5 minut! WINIARY to sprawdzony smak, na który zawsze możesz liczyć! • Jasny, delikatny sos o aksamitnej, kremowej konsystencji • Idealny do kurczaka i indyka • Z suszonych składników zachowujących smak sezonu • Gotowy w zaledwie 5 minut Sięgnij po Sos pieczeniowy delikatny WINIARY i nadaj daniom z drobiu subtelny, kremowy smak!
Eigenschaften:po prostu dobre!, suszone z dbałością, z naturalnymi składnikami*, * naturalne składniki
Marke:Winiary
Über die Marke:
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Sos pieczeniowy delikatny.
Weitere Informationen:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Sposób przyrządzenia: 5 min., 4 porcje 1. Zawartość opakowania dokładnie rozprowadź w 300 ml zimnej wody. 2. Postaw na ogniu i mieszaj do chwili zagotowania. Gotuj na małym ogniu przez 3 minuty, często mieszając. Dodaj nasz sos do kurczaka lub indyka, podaj z ryżem oraz gotowanymi warzywami.
Verpackungsart:Saszetka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.




    Winiary Sauce pulverisierte helle Winiary Sauce pulverisierte helle
    Röstung 30 g
    122,00zł/kg

    Preis: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Winiary Knoblauch-Mayonnaise Winiary Knoblauch-Mayonnaise
    Verfallsdatum 2027-03-04
    Łowicz Einkleiden, ein Glas süß Łowicz Einkleiden, ein Glas süß
    - sauer 500 g
    17,16zł/kg

    Preis: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-01-30
    Knorr Startseite Schmeckt Knorr Knorr Startseite Schmeckt Knorr
    Bratensaucefür helle 25 g
    184,80zł/kg

    Preis: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum
    2027-05-30
    Roleski Roleski Tartar Soße Roleski Roleski Tartar Soße
    Verfallsdatum 2027-04-23
    Roleski Roleski Knoblauchsauce Roleski Roleski Knoblauchsauce
    Verfallsdatum 2027-03-12
    Amaizin Amaizin Salsasauce mild, Amaizin Amaizin Salsasauce mild,
    glutenfrei BIO 260 g
    51,62zł/kg

    Preis: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2029-12-31
    Roleski Roleski Steak und Roleski Roleski Steak und
    Burgersauce 370 g
    19,62zł/kg

    Preis: 7,26 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum
    2027-05-28
    Winiary Brühwürfel (6 Würfel) Winiary Brühwürfel (6 Würfel)
    Gemüse 60 g
    61,83zł/kg

    Preis: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Winiary pulverförmigen Pilzsauce Winiary pulverförmigen Pilzsauce
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Winiary Sauce pulverisierte Winiary Sauce pulverisierte
    Tomaten 33 g
    111,21zł/kg

    Preis: 3,67 zł

    PLN
    1
    21
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Winiary Würze für Suppen. Winiary Würze für Suppen.
    210 g
    16,38zł/kg

    Preis: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Winiary Pudding mit Zucker Winiary Winiary Pudding mit Zucker Winiary
    Pudding mit Zucker 60 g
    38,67zł/kg

    Preis: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Winiary Zitronen-Gelee Winiary Zitronen-Gelee
    71 g
    39,30zł/kg

    Preis: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Winiary Mayonnaise -Sauce Tartare Winiary Mayonnaise -Sauce Tartare
    Verfallsdatum 2027-01-31
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5