Konserven Mais süß

Dawtona
410Konserven Mais süß
Równina Łowicko-Błońska Równina Łowicko-Błońska to rolnicze zagłębie, ulokowane na południe od doliny Wisły i Bzury, słynące z żyznych gleb i tradycji warzywnictwa. To właśnie tu znajduje się większość naszych upraw kukurydzy i właśnie tu w pełni dojrzewa. Jej zbiory trafiają prosto z pola do puszki w zaledwie kilka godzin. Dlatego nasza kukurydza jest tak delikatnie słodka i chrupiąca. Ciesz się smakiem polskich warzyw!
Konserven Mais süßKonserven Mais süß
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-10-08

pojemność

cena za kilogram

13,00 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901713001795

5901713001795

Preis: 5,20 zł

kaufen 12 szt. für 5.12 zł/szt
5.20 PLN 2029-10-08 NewCondition
kukurydza (55 %), woda, cukier, sól
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna310 kJ / 74 kcal
Tłuszcz2,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,4 g
Węglowodany10 g
w tym cukry4,8 g
Błonnik2,0 g
Białko2,5 g
Sól0,62 g

Równina Łowicko-Błońska Równina Łowicko-Błońska to rolnicze zagłębie, ulokowane na południe od doliny Wisły i Bzury, słynące z żyznych gleb i tradycji warzywnictwa. To właśnie tu znajduje się większość naszych upraw kukurydzy i właśnie tu w pełni dojrzewa. Jej zbiory trafiają prosto z pola do puszki w zaledwie kilka godzin. Dlatego nasza kukurydza jest tak delikatnie słodka i chrupiąca. Ciesz się smakiem polskich warzyw!
Eigenschaften:8h - prosto z pola do puszki
Marke:Dawtona
Über die Marke:Dawtona Rodzinna firma Prosto z naszego pola!
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Kukurydza konserwowa w zalewie. Produkt sterylizowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 2 dni.
Verpackungsart:Puszka
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 10 ocen.




    Pudliszki Dosenmais Pudliszki Dosenmais
    400 g
    15,73zł/kg

    Preis: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    Verfallsdatum 2028-08-21
    Kwidzyn Dosen Mais Kwidzyn Dosen Mais
    400 g
    9,98zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2029-11-30
    Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen
    Traditionell 400 g
    11,68zł/kg

    Preis: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Bonduelle Bohnen , Konserven roter Bonduelle Bohnen , Konserven roter
    Sauce ceyenne 400 g
    22,48zł/kg

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-05-31
    PREIS REDUZIERT -25%
    Pudliszki weißen Bohnen Pudliszki weißen Bohnen
    400 g
    11,80zł/kg

    Preis: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum
    2027-01-31
    Pudliszki Pudliszki fasola Pudliszki Pudliszki fasola
    czerwona 400 g
    15,70zł/kg

    Preis: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2028-02-26
    Kwidzyn Dosen Erbsen Kwidzyn Dosen Erbsen
    400 g
    9,38zł/kg

    Preis: 3,75 zł

    PLN
    1
    25
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Kwidzyn rote Bohnen in Dosen Kwidzyn rote Bohnen in Dosen
    400 g
    9,98zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2030-04-30
    Dawtona Rote-Bete- Chips Dawtona Rote-Bete- Chips
    510 g
    11,51zł/kg

    Preis: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-03-17
    Dawtona rote Bohnen in Dosen Dawtona rote Bohnen in Dosen
    400 g
    13,65zł/kg

    Preis: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2029-05-04
    Dawtona Tomaten in Scheiben Dawtona Tomaten in Scheiben
    geschnitten in Dosen 400 g
    13,05zł/kg

    Preis: 5,22 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-10-04
    Dawtona ganze Tomaten in Dosen Dawtona ganze Tomaten in Dosen
    400 g
    13,70zł/kg

    Preis: 5,48 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2028-09-24
    Dawtona weißen Bohnen Dawtona weißen Bohnen
    400 g
    13,68zł/kg

    Preis: 5,47 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2029-03-20
    Dawtona Tomate -Mousse Dawtona Tomate -Mousse
    500 g
    11,04zł/kg

    Preis: 5,52 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-08-28
    Dawtona Dow TONE Dosen Erbsen Dawtona Dow TONE Dosen Erbsen
    400 g
    9,98zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2028-07-23
    Dawtona Dawtona Tomaten in Dawtona Dawtona Tomaten in
    Scheiben geschnitten in einer Dose mit Knoblauch 400 g
    12,50zł/kg

    Preis: 5 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-09-26
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5