Cranberry- , Fleisch -und Käse

Łowicz
52Cranberry- , Fleisch -und Käse
Cranberry- , Fleisch -und KäseCranberry- , Fleisch -und Käse
masa netto

masa netto

230 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

49,57 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397731950

5900397731950

Preis: 11,40 zł

11.40 PLN 2027-02-28 NewCondition
żurawiny (42%), cukier, woda, substancja żelująca - pektyny, substancje zagęszczające - guma guar i mączka chleba świętojańskiego, regulatory kwasowości - kwas cytrynowy, cytryniany sodu i mleczan wapnia, przeciwutleniacz - kwas askorbinowy, Sporządzono z 42 g owoców na 100 g produktu
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
energia682 kJ/161 kcal
tłuszcz <0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany 39 g
w tym cukry 39 g
białko <0,5 g
sól 0 g

Łowicz
Über die Marke:Łowicz Samo najlepsze
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Żurawina do mięs i serów. Pasteryzowana.
Aufbewahrung:Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:Agros Nova Sp. z o.o. Sp. k. al. Stanów Zjednoczonych 61A 04-028 Warszawa
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Rolnik Blueberry Bauer gesamte Rolnik Blueberry Bauer gesamte
    Verfallsdatum
    2028-02-28
    Devaldano Wald Cranberry Devaldano Wald Cranberry
    Verfallsdatum 2029-01-30
    Devaldano Waldheidelbeere Devaldano Waldheidelbeere
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Sante Cranberry Cranberries für Sante Cranberry Cranberries für
    Fleisch und Käse 200 g
    30,70zł/kg

    Preis: 6,14 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum
    2028-02-19
    Łowicz niedrigen Zucker- Łowicz niedrigen Zucker-
    Marmelade mit Waldfrüchten 240 g
    59,88zł/kg

    Preis: 14,37 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Łowicz Low-Zucker Marmelade, Łowicz Low-Zucker Marmelade,
    Ananas 280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
    Pfirsich-Marmelade 280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Łowicz Łowicz
    280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum
    2027-05-30
    Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
    Erdbeermarmelade 280 g
    25,86zł/kg

    Preis: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Łowicz Low-Zucker Kirschmarmelade Łowicz Low-Zucker Kirschmarmelade
    280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Łowicz Low-Zucker Marmelade Łowicz Low-Zucker Marmelade
    schwarze Johannisbeere 280 g
    24,96zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
    Blaubeermarmelade 280 g
    27,96zł/kg

    Preis: 7,83 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5