Gewürz für Fisch

Prymat
46Gewürz für Fisch
Warto wiedzieć: Ta mieszanka przyprawowa idealnie komponuje się z rybami i podkreśla ich smak. Można ją dodać do panierki, zamarynować w niej rybę lub posypać ją tuż przed obróbką termiczną. Pasuje do: - ryb smażonych, pieczonych i grillowanych - rybnych pulpecików - ryby po grecku Nietypowe zastosowanie: Tę mieszankę przyprawową można także wykorzystać do przyrządzenia zupy rybnej.
Gewürz für FischGewürz für Fisch
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-05-30

pojemność

cena za kilogram

99,50 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135000666

5901135000666

Preis: 1,99 zł

1.99 PLN 2028-05-30 NewCondition
sól, cebula, gorczyca biała, czosnek (8 %), pomidor, nasiona kolendry, cukier, natka pietruszki (4,3 %), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, pieprz czarny (2 %), nasiona kopru, kurkuma, imbir, pieprz biały, majeranek, bazylia, cząber
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna919 kJ / 218 kcal
Tłuszcz5,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,4 g
Węglowodany27 g
w tym cukry15 g
Białko8,5 g
Sól38,9 g

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Zawiera
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: Ta mieszanka przyprawowa idealnie komponuje się z rybami i podkreśla ich smak. Można ją dodać do panierki, zamarynować w niej rybę lub posypać ją tuż przed obróbką termiczną. Pasuje do: - ryb smażonych, pieczonych i grillowanych - rybnych pulpecików - ryby po grecku Nietypowe zastosowanie: Tę mieszankę przyprawową można także wykorzystać do przyrządzenia zupy rybnej.
Eigenschaften:bez dodatku glutaminianu sodu
Marke:Prymat
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Przyprawa do ryb i owoców morza - suszona mieszanka przyprawowa.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Verpackungsart:Saszetka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 6 ocen.




    Kamis striegeln Kamis striegeln
    Verfallsdatum 2029-01-25
    Prymat Würze in den Eintopf Prymat Würze in den Eintopf
    Verfallsdatum 2028-01-31
    Prymat Gewürz für Kutteln Prymat Gewürz für Kutteln
    Verfallsdatum
    2027-11-30
    Prymat Würzen von Hackfleisch Prymat Würzen von Hackfleisch
    Verfallsdatum 2028-07-30
    Prymat Würze in den Eintopf Prymat Würze in den Eintopf
    Verfallsdatum 2028-07-30
    Prymat Würze für Spaghetti Prymat Würze für Spaghetti
    20 g
    111,50zł/kg

    Preis: 2,23 zł

    PLN
    1
    21
    Verfallsdatum
    2028-04-30
    Prymat Würze für Salate Prymat Würze für Salate
    20 g
    111,00zł/kg

    Preis: 2,22 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2028-05-30
    Prymat würzig Barbeque Prymat würzig Barbeque
    20 g
    99,50zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum
    2029-04-30
    Prymat gemahlener schwarzer Prymat gemahlener schwarzer
    Pfeffer 20 g
    99,50zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2029-07-30
    Prymat Paprika Boden Prymat Paprika Boden
    20 g
    105,00zł/kg

    Preis: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2029-07-30
    Prymat Cayennepfeffer Boden Prymat Cayennepfeffer Boden
    20 g
    99,50zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2029-02-28
    Prymat klassische Grillgewürz20g Prymat klassische Grillgewürz20g

    Preis: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2029-03-31
    Prymat gerieben Majoran Prymat gerieben Majoran
    8 g
    248,75zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-05-30
    Prymat Basilikum Gewürz für Prymat Basilikum Gewürz für
    Rückseite Gerichte, die mit der Bereitstellung auf der 10 g
    199,00zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2029-03-30
    Prymat Knoblauchsalz Prymat Knoblauchsalz
    40 g
    55,50zł/kg

    Preis: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum
    2028-01-30
    Prymat Chili-Pfeffer ( Prymat Chili-Pfeffer (
    Cayennepfeffer ) Hackfleisch 15 g
    132,67zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2029-02-28
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5