Amaizin Salsa Sauce scharf BIO glutenfrei

Amaizin
Amaizin Salsa Sauce scharf BIO glutenfreiAmaizin Salsa Sauce scharf BIO glutenfrei
BIO
masa netto

masa netto

260 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-12-31

pojemność

cena za kilogram

51,62 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8718976015257

8718976015257

Preis: 13,42 zł

13.42 PLN 2029-12-31 NewCondition

koncentrat pomidorowy*, ocet*, cebula*, syrop kukurydziany*, papryka czerwona*, papryka zielona*, skrobia ryżowa*, sól morska, sos Tamari* (SOJA*, sól morska), mąka kukurydziana*, drożdże*, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, pieprz cayenne*, przyprawa curry* (zawiera GORCZYCĘ*), maltodekstryna kukurydzana*, zioła i przyprawy* (może zawierać SELER*) (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 372 kJ / 89 kcal
Tłuszcz: 0,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Węglowodany: 21,2 g
w tym cukry: 16,3 g
Białko: 1,3 g
Sól: 1,4 g


Amaizin Amaizin Salsasauce mild, Amaizin Amaizin Salsasauce mild,
glutenfrei BIO 260 g
51,62zł/kg

Preis: 13,42 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2029-12-31
Winiary Sauce pulverisierte helle Winiary Sauce pulverisierte helle
Röstung 30 g
122,00zł/kg

Preis: 3,66 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2027-06-30
Winiary Knoblauch-Mayonnaise Winiary Knoblauch-Mayonnaise
Verfallsdatum 2027-03-04
Łowicz Einkleiden, ein Glas süß Łowicz Einkleiden, ein Glas süß
- sauer 500 g
17,16zł/kg

Preis: 8,58 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-01-30
Knorr Startseite Schmeckt Knorr Knorr Startseite Schmeckt Knorr
Bratensaucefür helle 25 g
184,80zł/kg

Preis: 4,62 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2027-05-30
Roleski Roleski Tartar Soße Roleski Roleski Tartar Soße
Verfallsdatum 2027-04-23
Roleski Roleski Knoblauchsauce Roleski Roleski Knoblauchsauce
Verfallsdatum 2027-03-12
Winiary Winiary Saucen für jeden Winiary Winiary Saucen für jeden
Tag Barbecue-Sauce zarte 35 g 35 g
106,29zł/kg

Preis: 3,72 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-06-30
Amaizin Amaizin Bio-Kokospaste Amaizin Amaizin Bio-Kokospaste
200 g
84,95zł/kg

Preis: 16,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-12-08
Amaizin Amaizin Tortilla-Wraps BIO Amaizin Amaizin Tortilla-Wraps BIO
Verfallsdatum 2026-12-14
Amaizin Amaizin Ananasscheiben in Amaizin Amaizin Ananasscheiben in
eigenem BIO-Saft 400 g
43,90zł/kg

Preis: 17,56 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-08-26
Amaizin Amaizin, Maischips mit Amaizin Amaizin, Maischips mit
Tomatengeschmack glutenfrei BIO 100 g
75,10zł/kg

Preis: 7,51 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2026-12-14
Amaizin Amaizin Tortilla Wraps mit Amaizin Amaizin Tortilla Wraps mit
Kleie Ballaststoffquelle BIO 240 g
53,08zł/kg

Preis: 12,74 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2026-11-29
Amaizin Amaizin Schwarze Bohnen in Amaizin Amaizin Schwarze Bohnen in
einer glutenfreien BIO-Salzlake 400 g
20,63zł/kg

Preis: 8,25 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2029-02-26
Amaizin Amaizin gesalzene Amaizin Amaizin gesalzene
Maistortillachips, glutenfrei, BIO 250 g
44,52zł/kg

Preis: 11,13 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-03-03
Amaizin Amaizin Glutenfreie Amaizin Amaizin Glutenfreie
Maischips BIO 75 g
79,87zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-03-03
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5