Roleski-Vinaigrette-Sauce-Beutel

Roleski
11Roleski-Vinaigrette-Sauce-Beutel

Sos vinaigrette to najbardziej popularny na świecie sos do sałat stworzony na bazie kompozycji charakterystycznych składników. Chcesz spróbować?

Roleski-Vinaigrette-Sauce-Beutel Roleski-Vinaigrette-Sauce-Beutel
masa netto

masa netto

50 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-15

pojemność

cena za kilogram

33,80 zł / kg

ocena

ranking

0.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044023862

5901044023862

Preis: 1,69 zł

kaufen 30 szt. für 1.66 zł/szt
1.69 PLN 2027-02-15 NewCondition

woda olej słonecznikowy miód cukier ocet winny biały czosnek sól musztarda dijon (1,5 %) (woda, gorczyca , ocet spirytusowy, sól) zagęszczony sok z cytryny (0,8 %) stabilizator: guma ksantanowa pieprz czarny estragon ekstrakt czosnku przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa EDTA barwnik: karoteny


na 100 g Wartość energetyczna 1408 kJ / 340 kcal Tłuszcz 30 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3,3 g Węglowodany 17 g - w tym cukry 15 g Białko <0,5 g Sól 1,9 g


Zalecenia dla alergików Gorczyca - Zawiera Dodatki Przeciwutleniacze - Zawiera Barwniki - Zawiera


Sos vinaigrette to najbardziej popularny na świecie sos do sałat stworzony na bazie kompozycji charakterystycznych składników. Chcesz spróbować?


Über die Marke:

Adres producenta: Roleski Sp. J. ul. Spacerowa 181a 33-113 Zgłobice


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: fatalny 1/5

Na podstawie 1 oceny.




    Roleski Roleski
    Roleski-Caesar-Sauce-Beutel 50 g
    33,80zł/kg

    Preis: 1,69 zł

    PLN
    1
    86
    Verfallsdatum 2027-05-29
    Roleski Roleski-Sesamsauce-Beutel Roleski Roleski-Sesamsauce-Beutel
    50 g
    33,80zł/kg

    Preis: 1,69 zł

    PLN
    1
    72
    Verfallsdatum
    2027-04-10
    Winiary Sauce pulverisierte helle Winiary Sauce pulverisierte helle
    Röstung 30 g
    122,00zł/kg

    Preis: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Winiary Knoblauch-Mayonnaise Winiary Knoblauch-Mayonnaise
    Verfallsdatum 2027-03-04
    Łowicz Einkleiden, ein Glas süß Łowicz Einkleiden, ein Glas süß
    - sauer 500 g
    17,16zł/kg

    Preis: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-01-30
    Knorr Startseite Schmeckt Knorr Knorr Startseite Schmeckt Knorr
    Bratensaucefür helle 25 g
    184,80zł/kg

    Preis: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum
    2027-05-30
    Roleski Roleski Tartar Soße Roleski Roleski Tartar Soße
    Verfallsdatum 2027-04-23
    Roleski Roleski Knoblauchsauce Roleski Roleski Knoblauchsauce
    Verfallsdatum 2027-03-12
    Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
    175 g
    21,31zł/kg

    Preis: 3,73 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2027-08-25
    Roleski Roleski Französischer Roleski Roleski Französischer
    Senf 175 g
    22,80zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-08-06
    Roleski Roleski Senf Chrzanów Roleski Roleski Senf Chrzanów
    175 g
    21,31zł/kg

    Preis: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-08-10
    Roleski Tabelle Senf Roleski Tabelle Senf
    175 g
    21,26zł/kg

    Preis: 3,72 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-06-24
    Roleski Senf Kremska Roleski Senf Kremska
    175 g
    21,31zł/kg

    Preis: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-05-20
    Roleski Roleski Jerozolimska Senf Roleski Roleski Jerozolimska Senf
    175 g
    21,26zł/kg

    Preis: 3,72 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2027-06-12
    Roleski Roleski Altpolnischer Senf Roleski Roleski Altpolnischer Senf
    175 g
    22,80zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-08-26
    Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
    275 g
    20,36zł/kg

    Preis: 5,60 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2027-06-23
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5