Bonduelle Portion zu einer Zeit goldener Mais 2x85g

Bonduelle bez pozostałości pestycydów*, GMO, dodatku cukru** porcja na raz na Twoją sałatkę lepsze życie pełne warzyw *dla Ciebie Bonduelle analizuje ponad 500 cząsteczek, sprawdzając brak pozostałości pestycydów w kukurydzy (w limitach ilościowych <0,01 mg/kg). Więcej na www.bonduelle.pl **zawiera naturalnie występujące cukry Przepisy znajdziesz na: warzywneinspiracje.pl
Bonduelle Portion zu einer Zeit goldener Mais 2x85gBonduelle Portion zu einer Zeit goldener Mais 2x85g
masa netto

masa netto

170 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-08-31

pojemność

cena za kilogram

44,59 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Produkt UE

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

3083681068184

3083681068184

Preis: 7,58 zł

kaufen 6 szt. für 7.47 zł/szt
7.58 PLN 2029-08-31 NewCondition
kukurydza (bez GMO), woda, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza odsączonego produktu w 100 g
Wartość energetyczna309 kJ / 73 kcal
Tłuszcz1,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,2 g
Węglowodany11 g
w tym cukry5,1 g
Błonnik3,0 g
Białko2,7 g
Sól0,28 g

Eigenschaften:
Marke:Bonduelle
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Kukurydza konserwowa.
Weitere Informationen:Pojemność opakowania: 212 ml (2 x 106 ml) Masa netto: 170 g (2 x 85 g) Masa netto po odsączeniu zalewy: 140 g (2 x 70 g)
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości na wieczku lub spodzie puszki. Numer partii produkcyjnej na wieczku lub spodzie puszki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, pod przykryciem, w temperaturze poniżej 4 °C, spożyć w ciągu 48 godzin.
Rezepte:Salsa z kukurydzą dojrzałe pomidory + ogórek + papryka + kukurydza + oregano + czerwona cebula
Verpackungsart:Okładka
Herkunftsland:Produkt UE
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Bonduelle Dosenmais Bonduelle Dosenmais
170 ml
26,53zł/l

Preis: 4,51 zł

PLN
1
48
Verfallsdatum 2029-08-31
Bonduelle Gold Mais Bonduelki Bonduelle Gold Mais Bonduelki
170 g
28,41zł/kg

Preis: 4,83 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2028-08-31
Provitus Provitus Sahnemeerrettich Provitus Provitus Sahnemeerrettich
Verfallsdatum 2027-01-20
Provitus mit Cranberry- Provitus mit Cranberry-
Meerrettich 170 g
30,47zł/kg

Preis: 5,18 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-04-28
Pudliszki Dosenmais Pudliszki Dosenmais
400 g
15,73zł/kg

Preis: 6,29 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2028-08-21
Rolnik Premium- Mini- Maiskolben Rolnik Premium- Mini- Maiskolben
314 ml
37,71zł/l

Preis: 11,84 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-02-11
Bonduelle Bonduelle Goldener Mais Bonduelle Bonduelle Goldener Mais
340 ml
15,41zł/l

Preis: 5,24 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-08-31
Bonduelle Gold Mais Erbsen Bonduelle Gold Mais Erbsen
340 g
25,59zł/kg

Preis: 8,70 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-08-31
Bonduelle Gold Mais aus roten Bonduelle Gold Mais aus roten
Bohnen 212 ml
23,54zł/l

Preis: 4,99 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2028-08-31
Bonduelle Gold Mais Erbsen Bonduelle Gold Mais Erbsen
212 ml
24,48zł/l

Preis: 5,19 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum
2028-08-31
Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen
Traditionell 400 g
11,68zł/kg

Preis: 4,67 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-06-30
Bonduelle Bohnen , Konserven roter Bonduelle Bohnen , Konserven roter
Sauce ceyenne 400 g
22,48zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-05-31
Bonduelle Sprossen der Mungobohne Bonduelle Sprossen der Mungobohne
Verfallsdatum 2027-12-31
Bonduelle Brechbohnen Bonduelle Brechbohnen
425 ml
16,47zł/l

Preis: 7 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2028-08-31
Bonduelle rote Bohnen mexikanische Bonduelle rote Bohnen mexikanische
Mais 425 ml
21,18zł/l

Preis: 9 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-11-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5