Eagle Poland Traditioneller Meerrettich

Orzeł Polska

Chrzan tradycyjny marki Orzeł Polska charakteryzuje się intensywnym, ostrym smakiem i zapachem. To idealny dodatek do wszelkiego rodzaju dań mięsnych, galaret, sosów oraz do naszych pysznych zup: barszczu białego i żurku. Obowiązkowy element wielkanocnego stołu.

Eagle Poland Traditioneller Meerrettich  Eagle Poland Traditioneller Meerrettich
masa netto

masa netto

160 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

26,06 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906684079217

5906684079217

Preis: 4,17 zł

kaufen 10 szt. für 4.11 zł/szt
4.17 PLN 2027-03-30 NewCondition

Składniki: chrzan korzeń 55%, woda, ocet spirytusowy 10%, olej, cukier, sól, mleko w proszku 0,8%, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, stabilizatory - guma guar; guma kwantowa, substancja przeciwutleniająca - pirosiarczan sodu.



Wartość odżywcza w 100g
Wartość energetyczna 403 kJ/96 kcal
Tłuszcz 3,2g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,3g
Węglowodany 13,3g
a tym cukry 8,9g
Białko 3,2g
Sól 0,92g

Chrzan tradycyjny marki Orzeł Polska charakteryzuje się intensywnym, ostrym smakiem i zapachem. To idealny dodatek do wszelkiego rodzaju dań mięsnych, galaret, sosów oraz do naszych pysznych zup: barszczu białego i żurku. Obowiązkowy element wielkanocnego stołu.


Motyl Alte polnische Meerrettich Motyl Alte polnische Meerrettich
190 g
34,68zł/kg

Preis: 6,59 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-03-16
Provitus Provitus Sahnemeerrettich Provitus Provitus Sahnemeerrettich
Verfallsdatum 2027-01-20
Provitus mit Cranberry- Provitus mit Cranberry-
Meerrettich 170 g
30,47zł/kg

Preis: 5,18 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-04-28
Motyl Sahnemeerrettich Motyl Sahnemeerrettich
Verfallsdatum 2027-03-17
PREIS REDUZIERT -25%
Rolnik geriebenem Meerrettich Rolnik geriebenem Meerrettich
Verfallsdatum 2026-11-10
PREIS REDUZIERT -10%
Geschmack leicht würzig Geschmack leicht würzig
Cranberry- Meerrettich 175 g
25,66zł/kg

Preis: 4,49 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-12-23
Geschmack geriebenen Meerrettich Geschmack geriebenen Meerrettich
scharf 175 g
28,51zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2026-11-25
Orzeł Polska Polnischer Adler Orzeł Polska Polnischer Adler
Sauerkraut Haus Mini 280 g
32,89zł/kg

Preis: 9,21 zł

PLN
1
25
Verfallsdatum 2028-06-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Kiszone Domowe 750 g
17,32zł/kg

Preis: 12,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-06-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek
Staropolski 500 ml
10,78zł/l

Preis: 5,39 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-01-01
Orzeł Polska Polnischer Adler Orzeł Polska Polnischer Adler
Roter Borschtsch Konzentrat 300 ml
29,97zł/l

Preis: 8,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-05-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Konserwowe 680 g
17,34zł/kg

Preis: 11,79 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-07-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Ogórki Konserwowe 680 g
16,43zł/kg

Preis: 11,17 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-08-31
Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
Borowiki Marynowane 300 g
78,67zł/kg

Preis: 23,60 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-01-30
Orzeł Polska Orzeł Polska Kurki Orzeł Polska Orzeł Polska Kurki
Marynowane 300 g
66,03zł/kg

Preis: 19,81 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-10-10
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5