Olivenöl Extra Virgin

Alce Nero
53Olivenöl Extra Virgin
Ekologiczna oliwa z oliwek pochodząca wyłącznie z organicznych plantacji. Oliwki wykorzystywane do produkcji oliwy Alce Nero pochodzą z historycznych sadów oliwnych w regionie Apulia, na południu Włoch.
Olivenöl Extra VirginOlivenöl Extra Virgin
BIO
pojemność netto

pojemność netto

750 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-08-23

pojemność

cena za litr

93,83 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004500037

8009004500037

Preis: 70,37 zł

70.37 PLN 2027-08-23 NewCondition

oliwa z oliwek extra virgin* (*certyfikowany składnik ekologiczny)



Ekologiczna oliwa z oliwek pochodząca wyłącznie z organicznych plantacji. Oliwki wykorzystywane do produkcji oliwy Alce Nero pochodzą z historycznych sadów oliwnych w regionie Apulia, na południu Włoch.
Marke:Alce Nero
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Kujawski Rapsöl Olivenöl , Kujawski Rapsöl Olivenöl ,
    Leinsamen und Weizenkeim 750 ml
    19,99zł/l

    Preis: 14,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-10-03
    Brochenin j Sonnenblumenöl Brochenin j Sonnenblumenöl
    Omega-6- Bio 750 ml
    30,12zł/l

    Preis: 22,59 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-06-01
    Monini delicato Olivenöl aus der Monini delicato Olivenöl aus der
    leichten und milden Geschmack ersten Kaltpressung ( extra vergine ) , mit einem 500 ml
    58,28zł/l

    Preis: 29,14 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-11-06
    Monini Natives Olivenöl Extra Monini Natives Olivenöl Extra
    Monini Gran Fruttato Extra Vergine 500 ml
    58,28zł/l

    Preis: 29,14 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2027-08-27
    Monini classico Olivenöl aus der Monini classico Olivenöl aus der
    ersten Kaltpressung 500 ml
    62,52zł/l

    Preis: 31,26 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-01-27
    Bio Planete Bio Planète Olivenöl Bio Planete Bio Planète Olivenöl
    extra vergine BIO 500 ml
    72,90zł/l

    Preis: 36,45 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-10-01
    Alce Nero Alce Nero Olivenöl Alce Nero Alce Nero Olivenöl
    extra virgin Kinder BIO 250 ml
    129,36zł/l

    Preis: 32,34 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-08-16
    Basso Basso Oliventresteröl Basso Basso Oliventresteröl
    1 litr

    Preis: 32,99 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum
    2027-12-30
    Alce Nero gemahlener Kaffee 100% Alce Nero gemahlener Kaffee 100%
    Arabica Espresso fairen Handel 250 g
    190,32zł/kg

    Preis: 47,58 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2028-04-17
    Alce Nero gemahlenen Kaffee aus Alce Nero gemahlenen Kaffee aus
    100% Arabica- moka fairen Handel 250 g
    181,76zł/kg

    Preis: 45,44 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-04-10
    Alce Nero Arabica- Robusta- Kaffee Alce Nero Arabica- Robusta- Kaffee
    100% starke forte moka fairen Handel 250 g
    191,96zł/kg

    Preis: 47,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-06-17
    Alce Nero Alce Nero Alce Nero Alce Nero
    Vollkorngrießnudeln BIO Fusilli 500 g
    18,78zł/kg

    Preis: 9,39 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2029-03-17
    Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
    Vollkorn-Sandwich-Spaghetti-Nudeln 500 g
    30,34zł/kg

    Preis: 15,17 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-04-28
    Alce Nero Alce Nero
    500 g
    31,02zł/kg

    Preis: 15,51 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2029-04-09
    Alce Nero Alce Nero Nudeln Penne Alce Nero Alce Nero Nudeln Penne
    Rigate Farro von BIO emmer 500 g
    32,26zł/kg

    Preis: 16,13 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-08-22
    Alce Nero Alce Nero Pasta Fusilli Alce Nero Alce Nero Pasta Fusilli
    dreifarbige BIO-Spiralbohrer 500 g
    23,64zł/kg

    Preis: 11,82 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-04-11
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5