Geschenke der Natur Kurkuma BIO

Dary Natury

Kurkuma jest składnikiem różnych mieszanek przyprawowych. Nadaje charakterystyczny smak rosołom i potrawom z drobiu. Można dodawać ją do musztardy i sosów.

Geschenke der Natur Kurkuma BIOGeschenke der Natur Kurkuma BIO
BIO
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-01-02

pojemność

cena za kilogram

124,95 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903246860382

5903246860382

Preis: 24,99 zł

24.99 PLN 2028-01-02 NewCondition

Kurkuma* 100%

(*certyfikowany składnik ekologiczny)


Kurkuma jest składnikiem różnych mieszanek przyprawowych. Nadaje charakterystyczny smak rosołom i potrawom z drobiu. Można dodawać ją do musztardy i sosów.


Aufbewahrung:

Przechowywać w suchym miejscu.


Prymat Hackfleisch Kurkuma Prymat Hackfleisch Kurkuma
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2029-02-28
Dary Natury Geschenke der Natur Dary Natury Geschenke der Natur
Kurkuma BIO 50 g
197,40zł/kg

Preis: 9,87 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-12-01
Cykoria Hackfleisch Kurkuma Cykoria Hackfleisch Kurkuma
15 g
116,00zł/kg

Preis: 1,74 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2028-06-30
Prymat gemahlener schwarzer Prymat gemahlener schwarzer
Pfeffer 20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-07-30
Prymat Paprika Boden Prymat Paprika Boden
20 g
105,00zł/kg

Preis: 2,10 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2029-07-30
Prymat Cayennepfeffer Boden Prymat Cayennepfeffer Boden
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2029-02-28
Prymat gerieben Majoran Prymat gerieben Majoran
8 g
248,75zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-05-30
Dary Natury Dary Natury Dary Natury Dary Natury
Löwenzahnwurzeltee BIO 100 g
189,90zł/kg

Preis: 18,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-04
Dary Natury Dary Natury Tee BIO Dary Natury Dary Natury Tee BIO
Thymiankraut 25 g
270,40zł/kg

Preis: 6,76 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-04-01
Dary Natury Dary Natury BIO Dary Natury Dary Natury BIO
Geflügelgewürz 30 g
260,67zł/kg

Preis: 7,82 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-02
Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
do mięsa 40 g
231,50zł/kg

Preis: 9,26 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2028-03-01
Dary Natury Geschenke der Natur Dary Natury Geschenke der Natur
der Provence Gewürz BIO 20 g
429,50zł/kg

Preis: 8,59 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2028-03-03
Dary Natury Dary Natury
500 g
65,52zł/kg

Preis: 32,76 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-04-03
Dary Natury Dary Natury Eichelmehl Dary Natury Dary Natury Eichelmehl
BIO glutenfrei 500 g
33,52zł/kg

Preis: 16,76 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-04
Dary Natury Geschenke der Natur Dary Natury Geschenke der Natur
Anis BIO 30 g
254,00zł/kg

Preis: 7,62 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2028-01-04
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5