Jamar Apfelessig 6%

Jamar Ocet jabłkowy 6 % Jamar można wykorzystać w kuchni na wiele sposobów: do wszelkiego rodzaju marynat, ale także jako bazę do sosów czy też dodatek do sałatek.
Jamar Apfelessig 6%Jamar Apfelessig 6%
pojemność netto

pojemność netto

5 litrów

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-02-29

pojemność

cena za litr

11,15 zł / l

kraj

Herkunftsland

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906716205423

5906716205423

Preis: 55,73 zł

55.73 PLN 2028-02-29 NewCondition
Ocet jabłkowy 6 % Jamar można wykorzystać w kuchni na wiele sposobów: do wszelkiego rodzaju marynat, ale także jako bazę do sosów czy też dodatek do sałatek.
Eigenschaften:na wodzie ze źródeł jurajskich, do marynat, sosów i dipów, Produkt polski
Marke:Jamar
Über die Marke:Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Ocet jabłkowy 6 % kwasowości.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii nadruk nad etykietą. Przechowywać w suchym, nienasłonecznionym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Powstały osad jest naturalną cechą produktu i nie stanowi jego wady.
Zubereitung und Verwendung:Do bezpośredniego spożycia rozcieńczyć z wodą w stosunku 1:1.
Verpackungsart:Dzbanek
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Octim Apfelessig polnischer Äpfel Octim Apfelessig polnischer Äpfel
ohne Konservierungsstoffe 10 % Säure 5 litrów
9,42zł/l

Preis: 47,10 zł

PLN
1
30
Verfallsdatum 2028-07-02
Octim Octim Branntweinessig 10% Octim Octim Branntweinessig 10%
Säure 5 litrów
5,22zł/l

Preis: 26,10 zł

PLN
1
12
Octim Octim Ocet spirytusowy 20% Octim Octim Ocet spirytusowy 20%
5 litrów
8,10zł/l

Preis: 40,50 zł

PLN
1
20
Bio Food Apfelessig 250 ml BIO Bio Food Apfelessig 250 ml BIO
- BIO- LEBENSMITTEL 250 ml
41,64zł/l

Preis: 10,41 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-04-28
Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
gefilterter Apfelessig 500 ml
35,98zł/l

Preis: 17,99 zł

PLN
1
2
Octim Ökologische Essig cydrowy Octim Ökologische Essig cydrowy
300 ml
29,97zł/l

Preis: 8,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-12-09
Octim Octim 410ml Apfelessig 6% Octim Octim 410ml Apfelessig 6%
410 ml
22,93zł/l

Preis: 9,40 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-05-15
Jamar Jamar Apfelessig, naturtrüb Jamar Jamar Apfelessig, naturtrüb
250 ml
27,04zł/l

Preis: 6,76 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-02-25
Jamar Jamar BIO Apfelessig Jamar Jamar BIO Apfelessig
BIO
Jamar BIO Apfelessig Jamar BIO Apfelessig
500 ml
13,68zł/l

Preis: 6,84 zł

PLN
1
24
Verfallsdatum 2028-04-30
Jamar Jamar geriebene marinierte Jamar Jamar geriebene marinierte
Rote Beete 300 g
14,43zł/kg

Preis: 4,33 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-12-31
Jamar Jamar eine Gemüsemischung Jamar Jamar eine Gemüsemischung
aus Karotten und Erbsen 470 g
14,04zł/kg

Preis: 6,60 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2028-12-31
Jamar Jamar gemischtes Gemüse Jamar Jamar gemischtes Gemüse
Karotten, Erbsen, Mais 470 g
14,04zł/kg

Preis: 6,60 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2029-01-31
Jamar Jamar Mehrfruchtmarmelade Jamar Jamar Mehrfruchtmarmelade
Verfallsdatum 2027-05-31
Jamar Jamar, weiße Bohnen in Jamar Jamar, weiße Bohnen in
Dosen 400 g
12,80zł/kg

Preis: 5,12 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-01-31
Jamar Jamar Gemüsemischung Jamar Jamar Gemüsemischung
Karottenerbsen 380 g
14,92zł/kg

Preis: 5,67 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-04-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5