Jamar BIO Apfelessig

Jamar
52Jamar BIO Apfelessig
Na wodzie ze źródeł jurajskich.
Jamar BIO ApfelessigJamar BIO Apfelessig
BIO
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-04-30

pojemność

cena za litr

13,68 zł / l

kraj

Herkunftsland

Poland

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901844100077

5901844100077

Preis: 6,84 zł

kaufen 15 szt. für 6.74 zł/szt
6.84 PLN 2028-04-30 NewCondition
Na wodzie ze źródeł jurajskich.
Eigenschaften:z polskich jabłek, Produkt polski
Marke:Jamar
Über die Marke:Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają autorskie receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Ocet jabłkowy bio 6 % kwasowości.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii nadruk na górze opakowania. Przechowywać w suchym, nienasłonecznionym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Powstały osad jest naturalną cechą produktu i nie stanowi jego wady.
Zubereitung und Verwendung:Do bezpośredniego spożycia rozcieńczyć z wodą w stosunku 1:1.
Verpackungsart:Butelka
Herkunftsland:Poland
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
    gefilterter Apfelessig 500 ml
    35,98zł/l

    Preis: 17,99 zł

    PLN
    1
    2
    Octim Octim Spirituosenessig Octim Octim Spirituosenessig
    500 ml
    11,98zł/l

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    14
    Octim Branntweinessig 10 % Säure Octim Branntweinessig 10 % Säure
    500 ml
    8,30zł/l

    Preis: 4,15 zł

    PLN
    1
    21
    Bio Food Bio Food Ocet jabłkowy Bio Food Bio Food Ocet jabłkowy
    5% 500 ml
    27,72zł/l

    Preis: 13,86 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-09-19
    Alce Nero Alce Nero Apfelessig 5 % Alce Nero Alce Nero Apfelessig 5 %
    ungefiltert BIO 500 ml
    33,64zł/l

    Preis: 16,82 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2029-04-15
    Alce Nero Alce Nero Balsamessig Alce Nero Alce Nero Balsamessig
    Modena BIO gefiltert 500 ml
    46,36zł/l

    Preis: 23,18 zł

    PLN
    1
    1
    Bio Food Bio Food Branntweinessig Bio Food Bio Food Branntweinessig
    BIO
    Bio Food Branntweinessig 10 % BIO, glutenfrei Bio Food Branntweinessig 10 % BIO, glutenfrei
    10 % BIO, glutenfrei 500 ml
    25,56zł/l

    Preis: 12,78 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2030-10-07
    Jamar Jamar Ocet jabłkowy 6% Jamar Jamar Ocet jabłkowy 6%
    kwasowości 500 ml
    17,68zł/l

    Preis: 8,84 zł

    PLN
    1
    29
    Verfallsdatum
    2027-04-30
    Jamar Jamar Apfelessig 6% Jamar Jamar Apfelessig 6%
    5 litrów
    11,15zł/l

    Preis: 55,73 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2028-02-29
    Jamar Jamar Apfelessig, naturtrüb Jamar Jamar Apfelessig, naturtrüb
    250 ml
    27,04zł/l

    Preis: 6,76 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-02-25
    Jamar Jamar geriebene marinierte Jamar Jamar geriebene marinierte
    Rote Beete 300 g
    14,43zł/kg

    Preis: 4,33 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-12-31
    Jamar Jamar eine Gemüsemischung Jamar Jamar eine Gemüsemischung
    aus Karotten und Erbsen 470 g
    14,04zł/kg

    Preis: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2028-12-31
    Jamar Jamar gemischtes Gemüse Jamar Jamar gemischtes Gemüse
    Karotten, Erbsen, Mais 470 g
    14,04zł/kg

    Preis: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2029-01-31
    Jamar Jamar Mehrfruchtmarmelade Jamar Jamar Mehrfruchtmarmelade
    Verfallsdatum 2027-05-31
    Jamar Jamar, weiße Bohnen in Jamar Jamar, weiße Bohnen in
    Dosen 400 g
    12,80zł/kg

    Preis: 5,12 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-01-31
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5