Jamar Na wodzie ze źródeł jurajskich. Ocet niefiltrowany i naturalnie mętny. Produkt otrzymany z cydru w procesie biologicznym fermentacji octowej.
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-04-30

pojemność

cena za litr

17,98 zł / l

kraj

Herkunftsland

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901844102934

5901844102934

Preis: 8,99 zł

kaufen 15 szt. für 8.86 zł/szt
8.99 PLN 2027-04-30 NewCondition
Na wodzie ze źródeł jurajskich. Ocet niefiltrowany i naturalnie mętny. Produkt otrzymany z cydru w procesie biologicznym fermentacji octowej.
Eigenschaften:naturalna fermentacja, naturalnie mętny, z polskich jabłek
Marke:Jamar
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Ocet cydrowy 5 % kwasowości.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii nadruk na górze opakowania. Przechowywać w suchym, nienasłonecznionym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Powstały osad jest naturalną cechą produktu i nie stanowi jego wady.
Zubereitung und Verwendung:Do bezpośredniego spożycia rozcieńczyć z wodą w stosunku 1:1. Stosować do marynat, sałatek, dressingów.
Verpackungsart:Butelka
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Octim Octim Spirituosenessig Octim Octim Spirituosenessig
500 ml
11,98zł/l

Preis: 5,99 zł

PLN
1
14
Octim Branntweinessig 10 % Säure Octim Branntweinessig 10 % Säure
500 ml
8,30zł/l

Preis: 4,15 zł

PLN
1
21
Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
gefilterter Apfelessig 500 ml
35,98zł/l

Preis: 17,99 zł

PLN
1
2
Bio Food Bio Food Ocet jabłkowy Bio Food Bio Food Ocet jabłkowy
5% 500 ml
27,72zł/l

Preis: 13,86 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-09-19
Alce Nero Alce Nero Apfelessig 5 % Alce Nero Alce Nero Apfelessig 5 %
ungefiltert BIO 500 ml
33,64zł/l

Preis: 16,82 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2029-04-15
Alce Nero Alce Nero Balsamessig Alce Nero Alce Nero Balsamessig
Modena BIO gefiltert 500 ml
46,36zł/l

Preis: 23,18 zł

PLN
1
1
Bio Food Bio Food Branntweinessig Bio Food Bio Food Branntweinessig
BIO
Bio Food Branntweinessig 10 % BIO, glutenfrei Bio Food Branntweinessig 10 % BIO, glutenfrei
10 % BIO, glutenfrei 500 ml
25,56zł/l

Preis: 12,78 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2030-10-07
Jamar Jamar BIO Apfelessig Jamar Jamar BIO Apfelessig
BIO
Jamar BIO Apfelessig Jamar BIO Apfelessig
500 ml
13,68zł/l

Preis: 6,84 zł

PLN
1
24
Verfallsdatum 2028-04-30
Jamar Jamar geriebene marinierte Jamar Jamar geriebene marinierte
Rote Beete 300 g
14,43zł/kg

Preis: 4,33 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-12-31
Jamar Jamar eine Gemüsemischung Jamar Jamar eine Gemüsemischung
aus Karotten und Erbsen 470 g
14,04zł/kg

Preis: 6,60 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2028-12-31
Jamar Jamar gemischtes Gemüse Jamar Jamar gemischtes Gemüse
Karotten, Erbsen, Mais 470 g
14,04zł/kg

Preis: 6,60 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2029-01-31
Jamar Jamar Mehrfruchtmarmelade Jamar Jamar Mehrfruchtmarmelade
Verfallsdatum 2027-05-31
Jamar Jamar, weiße Bohnen in Jamar Jamar, weiße Bohnen in
Dosen 400 g
12,80zł/kg

Preis: 5,12 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-01-31
Jamar Jamar Gemüsemischung Jamar Jamar Gemüsemischung
Karottenerbsen 380 g
14,92zł/kg

Preis: 5,67 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-04-30
Jamar Jamar Erbsen aus der Dose Jamar Jamar Erbsen aus der Dose
400 g
9,40zł/kg

Preis: 3,76 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-07-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5