Jamar-Bolognese-Sauce

Jamar Sos boloński Jamar to dodatek do dań rodem z Włoch, charakteryzujący się intensywnym smakiem pomidorów. Wzbogaci smak wielu potraw, szczególnie tych z makaronem.
Jamar-Bolognese-SauceJamar-Bolognese-Sauce
masa netto

masa netto

520 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-02-29

pojemność

cena za kilogram

12,90 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906716203573

5906716203573

Preis: 6,71 zł

6.71 PLN 2028-02-29 NewCondition
przecier pomidorowy (140 g pomidorów na 100 g produktu), cebula (5 %), cukier, sól, skrobia modyfikowana, czosnek (0,5 %), olej rzepakowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, bazylia (0,5 %), zioła, przyprawy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Energia240 kJ / 57 kcal
Tłuszcz0,7 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany9,3 g
- w tym cukry8,0 g
Błonnik2,4 g
Białko1,7 g
Sól1,2 g

Sos boloński Jamar to dodatek do dań rodem z Włoch, charakteryzujący się intensywnym smakiem pomidorów. Wzbogaci smak wielu potraw, szczególnie tych z makaronem.
Eigenschaften:szybkie i łatwe danie
Marke:Jamar
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Sos pomidorowy z warzywami. Produkt pasteryzowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane na wieczku. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż kilka dni.
Zubereitung und Verwendung:Najlepiej spożywać po podgrzaniu, używając do dań z makaronem.
Rezepte:Sprawdź nasz przepis na sos boloński z mięsem. Składniki: olej do smażenia, 300 g mielonego mięsa wieprzowo-wołowego, sos boloński Jamar, 400 g min. makaronu, opcjonalnie ser do posypania lub świeże zioła. Przygotowanie: Smaż mięso 15 minut na mocnym ogniu. Dodaj sos i podgrzewaj całość kilka minut. Gotowy sos wyłóż na ugotowany makaron. Całość możesz posypać tartym serem lub świeżymi ziołami. Smacznego!
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Dawtona Dawtona Bolognese-Sauce Dawtona Dawtona Bolognese-Sauce
mit Basilikum 520 g
13,96zł/kg

Preis: 7,26 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-12
Winiary Sauce pulverisierte helle Winiary Sauce pulverisierte helle
Röstung 30 g
122,00zł/kg

Preis: 3,66 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2027-06-30
Winiary Knoblauch-Mayonnaise Winiary Knoblauch-Mayonnaise
Verfallsdatum 2027-03-04
Łowicz Einkleiden, ein Glas süß Łowicz Einkleiden, ein Glas süß
- sauer 500 g
17,16zł/kg

Preis: 8,58 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-01-30
Knorr Startseite Schmeckt Knorr Knorr Startseite Schmeckt Knorr
Bratensaucefür helle 25 g
184,80zł/kg

Preis: 4,62 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2027-05-30
Roleski Roleski Tartar Soße Roleski Roleski Tartar Soße
Verfallsdatum 2027-04-23
Roleski Roleski Knoblauchsauce Roleski Roleski Knoblauchsauce
Verfallsdatum 2027-03-12
Amaizin Amaizin Salsasauce mild, Amaizin Amaizin Salsasauce mild,
glutenfrei BIO 260 g
51,62zł/kg

Preis: 13,42 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2029-12-31
Jamar Jamar geriebene marinierte Jamar Jamar geriebene marinierte
Rote Beete 300 g
14,43zł/kg

Preis: 4,33 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-12-31
Jamar Jamar eine Gemüsemischung Jamar Jamar eine Gemüsemischung
aus Karotten und Erbsen 470 g
14,04zł/kg

Preis: 6,60 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2028-12-31
Jamar Jamar gemischtes Gemüse Jamar Jamar gemischtes Gemüse
Karotten, Erbsen, Mais 470 g
14,04zł/kg

Preis: 6,60 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2029-01-31
Jamar Jamar Mehrfruchtmarmelade Jamar Jamar Mehrfruchtmarmelade
Verfallsdatum 2027-05-31
Jamar Jamar, weiße Bohnen in Jamar Jamar, weiße Bohnen in
Dosen 400 g
12,80zł/kg

Preis: 5,12 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-01-31
Jamar Jamar Gemüsemischung Jamar Jamar Gemüsemischung
Karottenerbsen 380 g
14,92zł/kg

Preis: 5,67 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-04-30
Jamar Jamar Erbsen aus der Dose Jamar Jamar Erbsen aus der Dose
400 g
9,40zł/kg

Preis: 3,76 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-07-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5