Die Gaben der Natur Ingwerpulver BIO

Dary Natury
51Die Gaben der Natur Ingwerpulver BIO
Imbir stosuje się jako przyprawę do zup, pieczonego mięsa wieprzowego, dziczyzny i baraniny. Dodaje delikatnego smaku potrawom z ryżu, jajek, słodkim deserom, kompotom, różnym słodyczom. Imbir dodaje się do ogórków marynowanych dyni marynowanej.
Die Gaben der Natur Ingwerpulver BIODie Gaben der Natur Ingwerpulver BIO
BIO
masa netto

masa netto

60 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-01-04

pojemność

cena za kilogram

246,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902741007094

5902741007094

Preis: 14,76 zł

14.76 PLN 2028-01-04 NewCondition
imbir* 100 %, *produkt rolnictwa ekologicznego
Imbir stosuje się jako przyprawę do zup, pieczonego mięsa wieprzowego, dziczyzny i baraniny. Dodaje delikatnego smaku potrawom z ryżu, jajek, słodkim deserom, kompotom, różnym słodyczom. Imbir dodaje się do ogórków marynowanych dyni marynowanej.
Eigenschaften:ekologiczne przyprawy, produkt pakowany ręcznie
Marke:Dary Natury
Über die Marke:Nasze ekologiczne przyprawy wzbogacają smak i aromat Państwa potraw. Używając ekologicznych produktów przyczyniasz się do ochrony środowiska.
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Ekologiczny imbir.
Weitere Informationen:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-01, Rolnictwo spoza UE
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym miejscu.
Verpackungsart:Karton
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Dary Natury Dary Natury Kümmel Dary Natury Dary Natury Kümmel
    Verfallsdatum
    2028-03-04
    Dary Natury Geschenke der Natur Dary Natury Geschenke der Natur
    Bockshornklee Boden BIO 60 g
    169,17zł/kg

    Preis: 10,15 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-04-01
    Cykoria gehacktem Ingwer Cykoria gehacktem Ingwer
    20 g
    90,50zł/kg

    Preis: 1,81 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2028-02-20
    Prymat gemahlener schwarzer Prymat gemahlener schwarzer
    Pfeffer 20 g
    99,50zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2029-07-30
    Prymat Paprika Boden Prymat Paprika Boden
    20 g
    105,00zł/kg

    Preis: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2029-07-30
    Prymat Cayennepfeffer Boden Prymat Cayennepfeffer Boden
    20 g
    99,50zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2029-02-28
    Prymat gerieben Majoran Prymat gerieben Majoran
    8 g
    248,75zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-05-30
    Prymat Basilikum Gewürz für Prymat Basilikum Gewürz für
    Rückseite Gerichte, die mit der Bereitstellung auf der 10 g
    199,00zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2029-03-30
    Dary Natury Dary Natury Dary Natury Dary Natury
    Löwenzahnwurzeltee BIO 100 g
    189,90zł/kg

    Preis: 18,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-01-04
    Dary Natury Dary Natury Tee BIO Dary Natury Dary Natury Tee BIO
    Thymiankraut 25 g
    270,40zł/kg

    Preis: 6,76 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-04-01
    Dary Natury Dary Natury BIO Dary Natury Dary Natury BIO
    Geflügelgewürz 30 g
    260,67zł/kg

    Preis: 7,82 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-01-02
    Dary Natury Dary Natury Przyprawa Dary Natury Dary Natury Przyprawa
    do mięsa 40 g
    231,50zł/kg

    Preis: 9,26 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2028-03-01
    Dary Natury Geschenke der Natur Dary Natury Geschenke der Natur
    der Provence Gewürz BIO 20 g
    429,50zł/kg

    Preis: 8,59 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2028-03-03
    Dary Natury Dary Natury
    500 g
    65,52zł/kg

    Preis: 32,76 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-04-03
    Dary Natury Dary Natury Eichelmehl Dary Natury Dary Natury Eichelmehl
    BIO glutenfrei 500 g
    33,52zł/kg

    Preis: 16,76 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-12-04
    Dary Natury Geschenke der Natur Dary Natury Geschenke der Natur
    Anis BIO 30 g
    254,00zł/kg

    Preis: 7,62 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2028-01-04
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5