Łowicz

Konfitura Łowicz to całe owoce lub duże kawałki owoców leśnych zanurzone w gęstym, owocowym syropie. Ma doskonały smak, kolor, aromat i jak wszystkie konfitury Łowicz jest produktem niskosłodzonym. ekstra zawartość owoców duże kawałki owoców

masa netto

masa netto

240 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

59,71 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397756717

5900397756717

Preis: 14,33 zł

14.33 PLN 2027-06-30 NewCondition

<p>owoce (60 %) (w tym owoce leśne (jeżyny (15 %), maliny (10 %), jagody (8% )), truskawki (24 %), poziomki (3 %)), cukier, woda, substancja żelująca – pektyny, substancje zagęszczające – guma guar, guma ksantanowa, regulator kwasowości – kwas cytrynowy.</p>


<p>Wartość odżywcza w 100 g produktu energia 698 kJ/ 165 kcal tłuszcz <0,5 g w tym kwasy nasycone <0,1 g węglowodany 39 g w tym cukry 39 g białko 0,6 g sól 0 g</p>


Konfitura Łowicz to całe owoce lub duże kawałki owoców leśnych zanurzone w gęstym, owocowym syropie. Ma doskonały smak, kolor, aromat i jak wszystkie konfitury Łowicz jest produktem niskosłodzonym. ekstra zawartość owoców duże kawałki owoców


Łowicz niedrigen Zucker- Łowicz niedrigen Zucker-
Marmelade mit Waldfrüchten 240 g
59,88zł/kg

Preis: 14,37 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-02-28
Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
Blaubeermarmelade 240 szt.

Preis: 14,52 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-05-30
Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
Erdbeermarmelade 240 g
45,29zł/kg

Preis: 10,87 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-06-30
Herbapol Herbapol Marmelade mit Herbapol Herbapol Marmelade mit
Kirsche extra low-Zucker 240 g
35,50zł/kg

Preis: 8,52 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2028-03-30
Herbapol Herbapol Marmelade mit Herbapol Herbapol Marmelade mit
Erdbeeren extra low-Zucker 240 g
35,50zł/kg

Preis: 8,52 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-11-30
Herbapol Herbapol Marmelade mit Herbapol Herbapol Marmelade mit
Himbeer extra low-Zucker 240 g
35,50zł/kg

Preis: 8,52 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-07-30
Stovit Stovit mit Erdbeermarmelade Stovit Stovit mit Erdbeermarmelade
Verfallsdatum
2027-09-30
Hektor Hektor Konfitura z czarnych Hektor Hektor Konfitura z czarnych
330 g
24,21zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2027-05-30
Łowicz Low-Zucker Marmelade, Łowicz Low-Zucker Marmelade,
Ananas 280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-03-30
Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
Pfirsich-Marmelade 280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-04-30
Łowicz Łowicz
280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2027-05-30
Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
Erdbeermarmelade 280 g
25,86zł/kg

Preis: 7,24 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-03-30
Łowicz Low-Zucker Kirschmarmelade Łowicz Low-Zucker Kirschmarmelade
280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-06-30
Łowicz Low-Zucker Marmelade Łowicz Low-Zucker Marmelade
schwarze Johannisbeere 280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-06-30
Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
Blaubeermarmelade 280 g
27,96zł/kg

Preis: 7,83 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-06-30
Łowicz Bolognese Sauce bereit Łowicz Bolognese Sauce bereit
500 g
17,16zł/kg

Preis: 8,58 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-01-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5