Łowicz

Łowicz Dżem truskawka 200 g

Marka

Łowicz

Cechy

6 kcal w porcji 20 g

Marka standaryzowana

Marka - Łowicz

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Dżem truskawkowy. Pasteryzowany. Zawiera substancję słodzącą.

masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-05-30

pojemność

cena za kilogram

47,70 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397757363

5900397757363

Preis: 9,54 zł

9.54 PLN 2027-05-30 NewCondition

truskawki (59 %)
woda
substancja żelująca - pektyny
zagęszczony sok cytrynowy do korekty smaku kwaśnego
substancja słodząca - sukraloza
Sporządzono z 50 g owoców na 100 g produktu


Wartości odżywcze
 w 100 gw porcji 20 g
energia 116 kJ / 28 kcal 23 kJ / 6 kcal
tłuszcz < 0,5 g < 0,5 g
w tym kwasy nasycone < 0,1 g 0g
węglowodany 4,7 g 0,9 g
w tym cukry 4,7 g 0,9 g
białko < 0,5 g < 0,5 g
sól 0,08 g 0,02 g

Łowicz Dżem truskawka 200 g

Marka

Łowicz

Cechy

6 kcal w porcji 20 g

Marka standaryzowana

Marka - Łowicz

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Dżem truskawkowy. Pasteryzowany. Zawiera substancję słodzącą.


Runoland Runoland
BIO
200 g
56,60zł/kg

Preis: 11,32 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-10-30
Runoland Runoland
Verfallsdatum
2027-10-30
Stovit Stovit Schwarze Stovit Stovit Schwarze
Johannisbeermarmelade 200 g
31,40zł/kg

Preis: 6,28 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-03-30
Łowicz Łowicz Dżem malina Łowicz Łowicz Dżem malina
Verfallsdatum
2027-07-30
Łowicz Łowicz Dżem czarna Łowicz Łowicz Dżem czarna
i czerwona 200 g
47,70zł/kg

Preis: 9,54 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-04-30
Łowicz Low-Zucker Marmelade, Łowicz Low-Zucker Marmelade,
Ananas 280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-03-30
Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
Pfirsich-Marmelade 280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-04-30
Łowicz Łowicz
280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2027-05-30
Łowicz niedrigen Zucker- Łowicz niedrigen Zucker-
Marmelade mit Waldfrüchten 240 g
59,88zł/kg

Preis: 14,37 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-02-28
Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
Erdbeermarmelade 280 g
25,86zł/kg

Preis: 7,24 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-03-30
Łowicz Low-Zucker Kirschmarmelade Łowicz Low-Zucker Kirschmarmelade
280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-06-30
Łowicz Low-Zucker Marmelade Łowicz Low-Zucker Marmelade
schwarze Johannisbeere 280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-06-30
Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
Blaubeermarmelade 280 g
27,96zł/kg

Preis: 7,83 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-06-30
Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
Blaubeermarmelade 240 szt.

Preis: 14,52 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-05-30
Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
Erdbeermarmelade 240 g
45,29zł/kg

Preis: 10,87 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-06-30
Łowicz Bolognese Sauce bereit Łowicz Bolognese Sauce bereit
500 g
17,16zł/kg

Preis: 8,58 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-01-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5