Łowicz Süß-Sauer-Sauce mit Limette

Łowicz
55
Ok.Łowicz Süß-Sauer-Sauce mit Limette
42Łowicz Süß-Sauer-Sauce mit Limette
Łowicz Süß-Sauer-Sauce mit LimetteŁowicz Süß-Sauer-Sauce mit Limette
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

17,98 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397743878

5900397743878

Preis: 8,99 zł

8.99 PLN 2027-10-30 NewCondition
woda, cebula (8 %), koncentrat pomidorowy (7,5 %), cukier, ananas (5 %), marchew, brzoskwinia, zagęszczony sok pomarańczowy, seler naciowy, skrobia modyfikowana kukurydziana, pędy bambusa (2 %), zagęszczony sok z limonki (0,01 %), sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, zioła, ocet spirytusowy, aromaty
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia270 kJ / 64 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany14 g
w tym cukry13 g
białko1,1 g
sól1,3 g

Seler : Zawiera
pełen warzyw, bez konserwantów, Polska Marka
Marke:Łowicz
Über die Marke:Łowicz Samo najlepsze!
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Sos warzywno-pomidorowy z limonką. Pasteryzowany.
Aufbewahrung:Chroń przed światłem. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 48 godzin.
Rezepte:Przepis na schab w sosie słodko-kwaśnym z limonką Potrzebujesz: sos słodko-kwaśny z limonką Łowicz, ok. 400 g schabu, 2 łyżki oleju, ok. 3 torebki ryżu, 100 g kruszonych pistacji. 1. Schab pokrój w cienkie plastry, obtocz w kruszonych pistacjach. 2. Podsmaż na 2 łyżkach oleju. 3. Dodaj sos i podgrzej ok. 3 minuty. 4. Podawaj z ryżem. Opakowanie sosu użyte w przepisie wystarczy do przygotowania dania dla 3 osób.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Marek , 2024-09-10 14:12:31Ok.



Łowicz Einkleiden, ein Glas süß Łowicz Einkleiden, ein Glas süß
- sauer 500 g
17,16zł/kg

Preis: 8,58 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-01-30
Familijne Przysmaki Sos boloński Familijne Przysmaki Sos boloński
500 g
12,78zł/kg

Preis: 6,39 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-01-30
Winiary Sauce pulverisierte helle Winiary Sauce pulverisierte helle
Röstung 30 g
122,00zł/kg

Preis: 3,66 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2027-06-30
Winiary Knoblauch-Mayonnaise Winiary Knoblauch-Mayonnaise
Verfallsdatum 2027-03-04
Knorr Startseite Schmeckt Knorr Knorr Startseite Schmeckt Knorr
Bratensaucefür helle 25 g
184,80zł/kg

Preis: 4,62 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2027-05-30
Roleski Roleski Tartar Soße Roleski Roleski Tartar Soße
Verfallsdatum 2027-04-23
Roleski Roleski Knoblauchsauce Roleski Roleski Knoblauchsauce
Verfallsdatum 2027-03-12
Amaizin Amaizin Salsasauce mild, Amaizin Amaizin Salsasauce mild,
glutenfrei BIO 260 g
51,62zł/kg

Preis: 13,42 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2029-12-31
Łowicz niedrigen Zucker- Łowicz niedrigen Zucker-
Marmelade mit Waldfrüchten 240 g
59,88zł/kg

Preis: 14,37 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-02-28
Łowicz Low-Zucker Marmelade, Łowicz Low-Zucker Marmelade,
Ananas 280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-03-30
Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
Pfirsich-Marmelade 280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-04-30
Łowicz Łowicz
280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2027-05-30
Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
Erdbeermarmelade 280 g
25,86zł/kg

Preis: 7,24 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-03-30
Łowicz Low-Zucker Kirschmarmelade Łowicz Low-Zucker Kirschmarmelade
280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-06-30
Łowicz Low-Zucker Marmelade Łowicz Low-Zucker Marmelade
schwarze Johannisbeere 280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-06-30
Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
Blaubeermarmelade 280 g
27,96zł/kg

Preis: 7,83 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5