Meer ? Salzmühle

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 0 kJ / 0 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 99,8 g |
| Jod | 2535 µg (1690 % RWS*) |
| *Referencyjna wartość spożycia dla osób dorosłych. |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Wie eine Meinung hinzufügen?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 3 ocen.
Opis:Sól morska pozyskiwana jest przez odparowanie wody morskiej. To najbardziej znana przyprawa w naszej kuchni. Ze względu na unikalny smak od wieków ceniona jest w kuchniac(...)
Preis: 8,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Treasures_of_the_Ocean_Sea_Salt_fein_gemahlen_mielona/46737.htmlsól morska drobnoziarnista jodowana (sól morska, substancja wzbogacająca: jodan potasu), Zawartość jodanu potasu 3,9 +/- 1,3 mg / 100 g soli
Preis: 3,10 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Sante_feinkrniges_Meersalz_mit_Magnesium_ohne_antyzbrylaczem_bez_antyzbrylacza_z_magnezem/47603.htmlPreis: 3,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/RadixBis_feines_Meersalz/50026.htmlsól morska NaCl - 99,5%, substancja wzbogacająca: KlO3 - jodan potasu, substancja przeciwzbrylająca - E 536, 100 g soli zawiera 3,9 ± 1,3 mg jodanu potasu
Preis: 5,49 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Meer_jodiertes_Salz_grob_jodowana/26361.html2028-02-28
sól NaCl - 99,5%, substancja wzbogacająca: KIO3 - jodan potasu, substancja przeciwzbrylająca - E 536, 100 g soli zawiera 3,9 ± 1,3 mg jodanu potasu
Preis: 3,62 zł
PLN https://de.dodomku.pl/jodiertes_Speisesalz_Kondensmilch_Fein_jodowana/28776.htmlsól NaCl - 97%, sunstancja wzbogacająca: KIO3 - jodan potasu, substancja przeciwzbrylająca: E 536, 100 g soli zawiera 3,9 ± 1,3 mg jodanu potasu
Preis: 3,60 zł
PLN https://de.dodomku.pl/oSalz._jodiertes_Steinsalz/31525.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Preis: 1,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/schwarzer_Pfeffer_granulare/27540.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Preis: 1,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/gemahlener_schwarzer_Pfeffer/28936.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Preis: 1,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Paprika_Boden/30117.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Preis: 1,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Cayennepfeffer_Boden/30118.html2029-02-28
Cechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Preis: 2 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Lorbeerblatt/30119.htmlsól, papryka słodka, cebula, owoc kolendry, cukier, owoc jałowca, kminek, gorczyca biała, czosnek, rozmaryn, majeranek, natka pietruszki, chili, cząber
Preis: 2,23 zł
PLN https://de.dodomku.pl/klassische_Grillgewurz20g_klasyczna_20g/30327.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Preis: 1,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/gerieben_Majoran/30461.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Preis: 1,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Basilikum_Gewurz_fur_Gerichte._die_mit_der_Bereitstellung_auf_der_Ruckseite_z_przepisem_na_odwrocie/30612.html






Einkaufswagen